1392/7/29 دوشنبه با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، علی اکبر شعبان پور، مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس شد مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران طی حکمی علی اکبر شعبان پور را به عنوان مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس منصوب کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رکن الدین جوادی؛ مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در این حکم خطاب به علی اکبر شعبان پور؛ مدیرعامل جدید شرکت نفت و گاز پارس، چنین آورده است: با توجه به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی و با توجه به موافقت هیئت مدیره محترم شرکت ملی نفت ایران، به موجب این حکم به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس منصوب می شوید.
مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در ادامه این حکم، اتخاذ تدابیر لازم جهت تولید صیانتی، نگهداری بهینه از تاسیسات و افزایش ضریب بازیافت نهایی از میدان مشترک پارس جنوبی، پیگیری و اجرای مجدانه ی تکمیل فازهای توسعه ای میدان مشترک پارس جنوبی طبق برنامه زمانبندی تعیین شده و افزایش ظرفیت تولید از این میدان و سایر میادین تحت پوشش با اولویت پروژه های 12،15،16،17،18 را از حیطه وظایف مدیرعامل جدید شرکت نفت و گاز پارس مورد تاکید قرار داده است.
وی همچنین، بر مدیریت یکپارچه و اثر بخش توسعه منابع انسانی، رعایت الزامات HSE، پدافند غیر عامل و مدیریت بحران و هماهنگی با سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و بکارگیری تدابیر لازم برای افزایش بهره وری باهدایت و نظارت مناسب بر پروژه های در دست اجرا از حیطه وظایف مدیرعامل جدید شرکت نفت و گاز پارس تاکید کرده است.
مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در ادامه این حکم، اجرای طرح های صرفه جویی انرژی و بهره برداری بهینه از منابع انرژی با همکاری سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، سازماندهی و ایجاد فرصت برای نیروهای با تجربه، متخصص و متعهد با هدف بهبود مشخصات و کیفیت اجرای پروژه ها و ساماندهی فرایندهای تامین منابع مالی و جذب سرمایه های مورد نیاز را از دیگر موارد مورد تاکید عنوان کرده است.
جوادی ساماندهی و بهینه سازی نیروها در شرکت نفت و گاز پارس با هدف کاهش نیروها و افزایش کیفیت و سرعت گردش امور و تصمیم گیری به موقع و مناسب  و بهبود فرآیندهای جاری و تصمیم گیری در جهت سالم سازی، شفاف سازی و تسریع در انجام امور و وظایف شرکت را از دیگر موارد مورد تاکید از حیطه وظایف مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس بیان کرده است.
مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در پایان این حکم خطاب به علی اکبر شعبان پور آورده است: ضمن تاکید بر بکارگیری نیروهای متعهد، متخصص و کاردان، ضروری است گزارش پیشرفت طرح ها و عملیات تولید را به صورت مستمر به اینجانب ارائه فرمایند. همچنین ظرف حداکثر دو هفته گزارش از وضعیت شرکت و پیشرفت کارهای در دست انجام برای ارائه به هیئت مدیره تهیه نمائید.
 کد خبر:3/15224
کلمات کليدي
انتصاب, شرکت نفت و گاز پارس
 
امتیاز دهی
 
 

مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


سكوی شماره 9 پارس جنوبی تا مهرماه وارد مدار می‌شود
مطالعات مهندسي خط لوله ميدان گازي كيش در حال انجام است
مدیران ارشد شرایط اضطراری در منطقه ویژه پارس و خارگ منصوب شدند