سه‌شنبه 17 تير 1399   10:31:17
16:151399/3/13
ارائه خدمات به بیماران کلیوی در بخش همو دیالیز پلی‌کلینیک آزادی صنعت نفت

بخش همو دیالیز پلی‌کلینیک آزادی صنعت نفت با هدف ارائه خدمات مناسب به بیماران نارسایی کلیه ساکن در تهران بزرگ با ظرفیت 10 تخت راه اندازی شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در حاشیه بازدید از پلی کلینیک آزادی امروز (سه شنبه 13 خرداد ماه) با اشاره به راه اندازی بخش همو دیالیز این پلی کلینیک از اوایل اردیبهشت ماه 1399 گفت: مرکز کلینیک آزادی بعد از بیمارستان صنعت نفت تهران به عنوان مهمترین و بزرگترین مرکز در بهداشت و درمان صنعت نفت تهران به‌شمار می‌رود و بسیار با اهمیت در منطقه غرب تهران است.

حبیب اله سمیع افزود: جمعیت قابل توجهی از کارکنان صنعت نفت در محدوده غرب و شمال غرب تهران سکونت دارند و دسترسی به بیمارستان فوق تخصصی نفت تهران با توجه به محدودیت طرح ترافیک سخت است لذا ارائه خدمات تخصصی در  پلی کلینیک  آزادی  مورد توجه قرار گرفت. 

وی هدف از راه اندازی بخش همو دیالیز پلی کلینیک آزادی را استفاده کاربری بخش همودیالیز بیمارستان صنعت نفت تهران به عنوان ICU دوم داخلی برای پشتیبانی از مراجعین در پیک بیماری کووید 19 و رضایت مراجعین از خدمات به خصوص بازنشستگان صنعت نفت عنوان کرد و گفت: بخش همو دیالیز پلی کلینیک آزادی برای بیماران نارسایی کلیه با هدف ارائه خدمات با کیفیت در زمان مناسب  با ظرفیت 10 تخت راه اندازی شد که مراجعین آن از مناطق های مختلف تهران و کرج است. 

ارائه خدمات به 100 هزار مراجعه کننده 

رییس بهداشت و درمان صنعت نفت تهران نیز در ادامه بازدید از بخش‌های مختلف پلی کلینیک آزادی به توسعه کیفی کلینیک‌های تخصصی از جمله گوارش، آندوسکوبی، قلب و... اشاره کرد و گفت: در حال حاضر بخش‌های مختلفی از جمله کلینیک خانواده (اطفال، زنان، ارولوژی، داخلی، جراحی، آسم و آلرژی، ارتوپدی، تغذیه و مشاوره)، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و تصویربرداری در پلی کلینیک آزادی به مراجعین خدمات ارائه می‌دهند.

علی بهزادی با اشاره به کاهش بار مراجعات بیمارستان فوق تخصصی صنعت نفت تهران پس از راه اندازی پلی کلینیک آزادی افزود: در سال گذشته حدود 100 هزار مراجعه کننده از این مرکز خدمات دریافت کردند که در بخش کلینیک تخصصی 52 هزار نفر، در بخش دندانپزشکی 27 هزار نفر و آزمایشگاه 11 هزار نفر مراجعه کرده اند.

2/29510

منبع: روابط عمومی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت


کلمات کليدي
پلی‌ کلینیک آزادی صنعت نفت، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، دیالیز
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
راه‌اندازی مجدد سامانه پایش کرونا در سازمان بهداشت و درمان نفت
بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر بیشترین ظرفیت بیمارستانی را به مردم بومی اختصاص داده است
بخش PCR بیمارستان‌ نفت تهران به‌زودی راه‌اندازی می‌شود/ پیشگیری؛ اولویت نخست بهداشت و درمان نفت
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید