سه‌شنبه 11 آذر 1399   18:32:39
14:201399/8/3
توزیع بسته‌های نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان لالی و هفتکل

‫شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در مرحله هفتم و هشتم از رزمایش کمک‌های مومنانه، اقدام به توزیع ۱۴۰۰ بسته نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان کم‌برخوردار زیر پوشش دو نهاد حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی شهرهای لالی و هفتکل کرد. ‬


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، این بسته‌ها با هدف عمل به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تهیه و میان دانش‌آموزان کم‌برخوردار توزیع شده است.

در مرحله پیشین از اجرای رزمایش مومنانه ازسوی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، تعداد ۷۰۰ بسته نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان کم بضاعت تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی شهرستان مسجدسلیمان توزیع شده بود.

با هماهنگی‌های انجام شده قرار است در مرحله بعدی این رزمایش، بسته‌های نوشت‌افزار تهیه شده میان دانش‌آموزان کم‌برخوردار زیر پوشش کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی شهرستان اندیکا توزیع شود.

پیش از این و در سال‌های ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۸ نیز شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی تعداد ۹ هزار و ۲۰۰ بسته نوشت‌افزار را تهیه و با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرهای مسجدسلیمان، لالی، هفتکل و اندیکا میان دانش‌آموزان توزیع کرد.  

2/30428

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب،


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، لالی، هفتکل، مسئولیت اجتماعی، توزیع نوشت افزار، مسجدسلیمان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
نفت و گاز مارون بسته‌های معیشتی در مناطق کم‌برخوردار خوزستان توزیع کرد
تحویل ۱۳ ونتیلاتور اهدایی نفت به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه
بهره‌گیری نفت از ظرفیت‌های حوزه مسئولیت اجتماعی برای خدمت‌ به مردم
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید