شنبه 18 مرداد 1399   19:19:05
11:051399/4/16
ملی حفاری موفق به اخذ گواهینامه‌های سیستم استاندارد ایمنی و زیست محیطی شد

شرکت ملی حفاری ایران با هدف افزایش رضایت مندی ذینفعان و ارائه خدمات منطبق با نیازهای مشتری، موفق به اخذ گواهینامه ‌های سیستم استاندارد ایمنی و بهداشت حرفه ای و مدیریت زیست محیطی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل عامل شرکت ملی حفاری ایران از اخذ گواهینامه ‌های سیستم ISO 45001: 2018 استاندارد ایمنی و بهداشت حرفه‌ای و ISO14001 :2015 استاندارد سیستم مدیریت زیست‌ محیطی خبر داد.

عبدالله موسوی اظهار کرد: با توجه به اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 در دهه گذشته، اقدامات لازم جهت دستیابی به دو استاندارد ISO 45001: 2018) وISO14001:2015 را پس از آماده سازی و اصلاح فرآیندها با مشارکت فعال مدیریت  HSE و پدافند غیرعامل و مدیریت بحران، اداره مهندسی ساختار و بهره‌وری و معاونت‌ها و مجموعه مدیریتی در یک فرآیند سه ساله انجام داده و طی آن ممیزی شخص ثالث در اردیبهشت و خرداد ماه سال 1399، نسبت به دریافت گواهینامه‌ های بین‌المللی استانداردهای از شرکت اس جی اس ایران اقدام شد.

وی افزود: استقرار سیستم‌ مدیریت کیفیت، ایمنی، بهداشت حرفه‌ای و زیست‌ محیطی با هدف افزایش رضایت مندی ذینفعان، ارائه خدمات منطبق با نیازهای مشتری، کاهش آلودگی‌های زیست‌ محیطی و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی در راستای پیشگیری و کاهش حوادث صورت پذیرفته است.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: موفقیت در اخذ گواهینامه‌های معتبر و بین‌المللی IMS، بیانگر تاثیرات غیرقابل انکار آن در محیط کسب و کار، ارتقاء بهره ‌وری، ایمنی و سلامت کارکنان، مسئولیت اجتماعی و بهبود عملکرد شرکت در مقابل ذینفعان تلقی می شود.

1/215212

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، گواهینامه استاندارد ایمنی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
انجام ۸۱ عملیات تعمیر چاه با دستگاه‌های لوله‌مغزی سیار شرکت ملی حفاری
همکاری شرکت ملی حفاری ایران با ۳۰ مرکز آموزشی و تحقیقاتی
متراژ حفاری چاه‌های نفت و گاز به 31  هزار متر رسید
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید