شنبه 17 خرداد 1399   15:51:52
11:201399/1/17
توسعه خدمات ورزشی در دستور کار مناطق نفت‌خیز جنوب

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب بر الزام این شرکت در عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و پایداری تولید تأکید کرد و گفت: توسعه خدمات ورزشی و نشاط‌آور را در دستور کار داریم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، احمد محمدی روز گذشته (شنبه، ۱۶ فروردین‌ماه) در بازدید از روند احداث پارک ورزش و نشاط این شرکت ضمن آرزوی سلامت و تندرستی برای خانواده بزرگ صنعت نفت گفت: خدمات عمومی مرتبط با سلامت و نشاط جمعی کارکنان و خانواده‌ها باید هماهنگ با دیگر تمهیدات بهداشتی و ایمنی در سراسر حوزه عملیاتی شرکت ارائه شود و تاکنون اقدام‌های خوبی در این زمینه و همچنین توسعه فرهنگ ورزش و سرگرمی انجام شده است.

وی هدف از این بازدید را بررسی میزان پیشرفت پروژه احداث پارک ورزش و نشاط دانست و با بان اینکه روند پیشرفت کار قابل قبول است، افزود: جلب رضایت کارکنان و خانواده‌های آنها گامی مهم برای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و پایداری تولید است، بنابراین همه تلاش‌ها بر تحقق این الزام متمرکز خواهد شد و در کنار تولید، خدمات مورد نیاز همکاران را با بهترین کیفیت و استاندارد ارائه خواهیم کرد.

پارک ورزش و نشاط در مجموعه فرهنگی ورزشی امام رضا(ع) شهرک نفت اهواز از سوی باشگاه فرهنگی ورزشی مناطق نفت‌خیز جنوب در حال احداث و توسعه است.

2/29051

منبع: روابط عمومی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، خدمات ورزشی، امور ورزش
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
برنامه‌ها و اقدام‌های نفت در خوزستان برای جمعی از نمایندگان مجلس یازدهم تشریح شد
توزيع آب آشاميدني در غيزانيه به 400 هزار ليتر در روز افزایش یافت
تخصیص ۴۲ میلیارد تومان اعتبار نفتی به غیزانیه
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید