یکشنبه 7 خرداد 1402   05:44:43
10:581400/10/20
بررسی روند ساخت داخل پمپ‌های درون‌چاهی و مته‌های حفاری

مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت ایران از خط تولید و تعمیرات پمپ‌های ESP و خط تولید مته حفاری Rock bit که از سوی سازندگان ایرانی در دست اقدام است، بازدید کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، برنامه عملیاتی رفع موانع تولید و تسهیل و تسریع در نهایی سازی پروژه های ساخت داخل گروه های مهم کالایی با تاکید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و با هدف اجرای سیاست های اصولی اقتصاد مقاومتی و برنامه راهبردی مدیریت زنجیره تامین کالا، در دستور کار مدیریت پشتیبانی ساخت و تامین کالا قرار گرفته است.

در همین راستا، کرامت‌اله افخمی، مدیر پشتیبانی ساخت و تامین کالای شرکت ملی نفت به همراه مسئولان و کارشناسان ذیربط از خط تولید و امکانات سازندگان داخلی بازدید کرد و سپس نشست‌های کارشناسی مشترک در محل کارخانجات تولیدی «پادیاب تجهیز» به عنوان سازنده پمپ های ESP و همچنین «جهاد دانشگاهی خوزستان» به عنوان سازنده مته های حفاری Rockbit برگزار شد.

در این جلسه وضعیت پیشرفت این پروژه ها بررسی و مشکلات سازندگان نیز مطرح شد و مورد رسیدگی قرار گرفت. در ضمن به منظور ایجاد هماهنگی لازم برای تسریع در پیشبرد پروژه و رفع برخی ابهامات و محدودیت های موجود، بر عزم و حمایت جدی شرکت ملی نفت ایران از سازندگان داخلی تاکید شد. 

افزون بر این، سیاست های شرکت ملی نفت ایران در ایجاد شفافیت و برنامه ریزی جامع برای تامین نیازهای کالا و مواد و تجهیزات راهبردی با استفاده از ظرفیت های خالی سازندگان و اقدامات حمایتی برای حداکثر استفاده از توانمندی داخلی تشریح و تبیین شد.

1/32711
کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
شنبه 6 خرداد 1402 15:24:11
nioc