دوشنبه 30 فروردین 1400   16:48:06
08:151399/12/17
تکمیل 9 پروژه مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران در استان هرمزگان

به همت مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران، بهمن ماه امسال، تعداد 9 پروژه مسئولیت اجتماعی در حوزه ورزش استان هرمزگان تكمیل و تحویل شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیریت نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت‌خیز این شرکت، بهمن ماه امسال، تعداد 9 پروژه ورزشی با اعتباری افزون بر 43 میلیارد و 570 میلیون ریال، تكمیل و به دستگاه های بهره بردار در استان هرمزگان تحویل داده است.

این پروژه های ورزشی تکمیل و تحویل شده شامل کمک به احداث 9 زمین چمن مصنوعی در روستاهای استان هرمزگان (لاورفین، چاه بنارد، گچویه، بلعسکر، بندرلنگه، گارستانه، گنایی و غورزه) است که با توجه به فقدان سرانه فضای ورزشی در روستاها و کمک به فعال شدن و سلامتی جوانان و نوجوانان انجام شده است.

بر اساس این گزارش، مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز همسو با ایفای نقش مسئولیت اجتماعی شرکت ملی نفت ایران، اجرای پروژه‌های آموزشی، ورزشی، بهداشتی، راه، آبرسانی، برق‌رسانی، خدماتی و... را در مناطق نفت‌خیز و محروم کشور در دستور کار دارد. مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفتخیز شرکت ملی نفت ایران نیز پیش از این از تصویب و ابلاغ اجرای بیش از ۷۰۰ پروژه مسئولیت اجتماعی در هیات مدیره این شرکت در قالب طرح های آموزشی، ورزشی، عمرانی، آبرسانی و‌...در راستای توسعه پایدار استان های ذینفع در سال ۱۴۰۰ خبر داده بود.

1/25866
عكس هاي مرتبط :
کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید