چهارشنبه 8 بهمن 1399   08:00:19
16:061399/10/22
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران:بسته قراردادی لالی بنگستان طی ۲ سال اجرا می‌شود

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: بسته قراردادی لالی بنگستان طی ۲ سال اجرایی می‌شود.


به گزارش‌ پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، قرارداد بسته لالی بنگستان یکی از ۸ قرارداد طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت است که به ارزش ۶۹ میلیون یورو امروز (۲۲ دی‌ماه) میان شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و دو شرکت ملی حفاری ایران و جهان پارس امضا شد.

سیدعبدالله موسوی، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در حاشیه برگزاری آیین امضای این قراردادها در این باره گفت: قرارداد بسته لالی بنگستان که در ناحیه مسجدسلیمان در شمال استان خوزستان به ارزش ۶۹ میلیون یورو توسط این شرکت و شرکت جهان پارس اجرا می‌شود شامل دو بخش زیرسطحی و روسطحی است که مدت انجام آن دو سال تعیین شده است.

وی افزود: این بسته شامل حفاری و تکمیل پنج حلقه چاه، ساخت موقعیت چاه، اردوگاه، جاده دسترسی، خطوط آبرسانی، تسهیلات سرچاهی و روسطحی، بهینه‌سازی سیستم تفکیک، توسعه چندراهه و ساخت خط لوله ۱۲ اینچ از واحد جدید لالی بنگستان به مارون - ۱ و بازرسی و تعمیرات خطوط لوله است و  ۴ درصد از مبلغ قرارداد به بخش مسئولیت‌های اجتماعی اختصاص دارد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه همسو با اجرای طرح نگهداشت و افزایش تولید در مناطق نفت‌خیز جنوب موسوم به طرح توسعه ۲۸ مخزن، دو پروژه مربوط به توسعه میدان نفتی گچساران و میدان نفتی بالارود به این شرکت واگذار شده که پروژه بالارود و لالی بنگستان به‌طور مشترک با شرکت جهان‌پارس انجام می‌شود، تصریح کرد: ملی حفاری همچنین در چارچوب همکاری با چند شرکت بخش خصوصی عملیات حفاری و ارائه خدمات جانبی چند بسته از پروژه‌ها را عهده‌دار است.

موسوی اظهار کرد: این شرکت تلاش دارد با همکاری متخصصان مناطق نفت‌خیز و  شرکت جهان‌پارس و تأمین کالا و مواد و ملزومات مورد استفاده در این پروژه‌ها، همه توان عملیاتی، پشتیبانی، فنی و تخصصی و تجارب خود را برای اجرای به‌موقع و مطلوب پروژه‌ها به‌کار گیرد.

2/30836

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، لالی بنگستان، طرح نگهداشت و افزایش تولید نفت
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
دستورالعمل‌های سازمان محیط زیست در اولویت کار ملی حفاری
اتمام عملیات حفاری 6 حلقه چاه اکتشافی
  • 1399/10/30 سه‌شنبه اتمام عملیات حفاری 6 حلقه چاه اکتشافی
    مدیر پروژه‌ های حفاری ۶+۸ حلقه چاه اکتشافی در شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل 6 حلقه چاه اکتشافی خبر داد و گفت: مراحل حفاری 3 حلقه دیگر در حال انجام است.
ایجاد ظرفیت‌های تازه صادرات، انتقال و دریافت پول نفت در شرایط تحریم
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید