سه‌شنبه 6 آبان 1399   15:44:21
12:411399/7/1
ارزیابی مطلوب عملکرد شرکت پایانه‌های نفتی در مجمع سالانه

مجمع عمومی سالانه نمایندگان صاحبان سهام شرکت پایانه‌های نفتی ایران، عملکرد این شرکت در همه بخش‌های مالی، فنی، عملیاتی، پشتیبانی و منابع انسانی را در سال مالی ۹۸ مطلوب ارزیابی کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در نشست مجمع عمومی سالانه صاحبان سهام شرکت پایانه‌های نفتی ایران که با ریاست مسعود کرباسیان، مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و با حضور دیگر اعضای مجمع، نماینده سازمان حسابرسی، مدیرعامل، هیئت مدیره و مدیران شرکت پایانه‌های نفتی ایران برگزار شد، گزارش عملکرد مطلوب این شرکت از سوی نماینده سازمان حسابرسی قرائت شد.

در این نشست، مدیرعامل، هیئت مدیره و مدیران شرکت پایانه‌های نفتی ایران در دفاع از گزارش عملکرد شرکت به‌عنوان آخرین حلقه زنجیره ارزش توسعه صنعت نفت و اثربخشی فعالیت‌های انجام‌شده در تکمیل این زنجیره، توضیحات لازم را به مجمع عمومی ارائه دادند.

سرانجام، عملکرد مطلوب شرکت پایانه‌های نفتی ایران در سال مالی ۹۸ مطابق گزارش سازمان حسابرسی به تأیید مجمع عمومی سالانه نمایندگان صاحبان سهام آن رسید.

2/30288

منبع: روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران


کلمات کليدي
شرکت پایانه های نفتی ایران، مجمع سالانه
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
نوسازی خطوط لوله در پایانه نفتی خارک
  • 1399/7/30 چهارشنبه نوسازی خطوط لوله در پایانه نفتی خارک
    مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: خطوط لوله ورودی و خروجی تعدادی از مخازن پایانه نفتی خارک با توجه به قدمت و فرسودگی و عمر بالا، نیازمند تعویض و نوسازی تشخیص داده شد و این خطوط که حد فاصل مخازن ۱۶ تا ۱۸ و خط ورودی مخزن ۳۲ هستند با استفاده از توان داخلی شرکت و ماشین‌آلات و کالای موجود در انبارهای شرکت در حال تعویض است.
هشتمین نشست مدیریت شرایط اضطراری خارک برگزار شد
مانور مقابله با آتش‌سوزی مخازن ذخیره‌سازی در خارک برگزار شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید