جمعه 4 تیر 1400   18:46:50
08:471400/3/3
حفر و تکمیل ۱۷ حلقه چاه‌ نفت و گاز در دو ماه نخست امسال

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران از حفر و تکمیل ۱۷ حلقه چاه‌های نفت و گاز در دو ماه نخست امسال در مناطق نفت‌خیز خشکی و دریایی کشور خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بابک زنگنه گفت: از این تعداد چاه چهار حلقه توسعه‌ای/ توصیفی و ۱۳ حلقه تعمیری و تکمیلی  بوده است.

وی افزود: از مجموع چاه‌ها ۱۵ حلقه شامل چهار حلقه توسعه‌ای/ توصیفی و ۱۱ حلقه تکمیلی در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و دو حلقه در موقعیت شرکت نفت فلات قاره ایران حفر و عملیاتی شد.

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه تعمیر و تکمیل چاه‌ها ارتباط مستقیم و تأثیرگذاری با حفظ، نگهداشت و افزایش تولید دارد، اظهار کرد: در نتیجه هم‌افزایی و همکاری مستمر میان متخصصان و کارشناسان این شرکت و شرکت‌های کارفرمایی در مدت پیش‌گفته، تکمیل چهار حلقه چاه ۳۹ روز زودتر از برنامه پیش‌بینی‌شده از سوی کارفرما پایان یافت.

زنگنه با این توضیح که این شرکت ۷۰ دستگاه حفاری سبک، سنگین و فوق‌سنگین شامل ۶۷ دستگاه حفاری خشکی و سه دستگاه دریایی در تملک خود دارد، گفت: هم‌اکنون ۲۵ دکل حفاری این شرکت در حال جابه‌جایی در مناطق عملیاتی خشکی کشور قرار دارند.

1/31552

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، دکل حفاری
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
حفر و تکمیل ۲۲ حلقه چاه نفت و گاز در سه ماه نخست امسال
تاکید بر شتاب‌بخشی در حفاری‌های اکتشافی
کاشت ۳ هزار اصله نهال در منطقه کریت‌کمپ اهواز
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید