شنبه 15 آذر 1399   12:00:02
10:451399/9/2
به همت شرکت ملی حفاری ایران انجام شدحفر ۸۲ حلقه چاه نفت و گاز در ۸ ماه امسال

شرکت ملی حفاری ایران در هشت ماه امسال موفق به حفاری و تکمیل ۸۲ حلقه چاه نفت و گاز در مناطق نفت‌خیز خشکی و دریایی کشور شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سرپرست معاونت عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران از حفاری و تکمیل ۸۲ حلقه چاه نفت و گاز در مناطق نفت‌خیز خشکی و دریایی در هشت ماه امسال، خبر داد و گفت: از این تعداد چاه، ۲۳ حلقه توسعه‌ای/ توصیفی، ۵۷ حلقه تعمیری و 2 حلقه اکتشافی است.  

سعید اکبری افزود: از میان 82 حلقه چاه نفت و گاز حفاری شده، ۶۳ حلقه در گستره عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، هفت حلقه در شرکت نفت فلات قاره، هفت حلقه در شرکت مهندسی و توسعه نفت، 2 حلقه در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، یک حلقه در قالب پروژه و 2 حلقه در پروژه‌های مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران حفاری و تکمیل شد و در اختیار شرکت‌های متقاضی قرار گرفت.  

سرپرست معاونت عملیات حفاری شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: از یکم فروردین‌ماه تا ۳۰ آبان‌ماه در نتیجه همکاری و تعامل مستمر و مؤثر میان متخصصان این شرکت و شرکت‌های کارفرما، عملیات حفاری و تکمیل ۱۴ حلقه چاه، ۲۵۶ روز زودتر از برنامه پیش‌بینی‌شده محقق شد.  

اکبری متراژ حفاری در این مدت را ۴۵ هزار و ۴۰۶ متر عنوان و بیان کرد: شرکت ملی حفاری ایران با ۷۰ دستگاه حفاری سبک، سنگین و فوق سنگین خشکی و دریایی عنوان بزرگ‌ترین ناوگان حفاری کشور و منطقه را در اختیار دارد.


1/30591

 
کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید