یکشنبه 4 آبان 1399   00:16:50
12:361399/7/23
آمادگی تاسیسات نار و کنگان برای تولید حداکثری گاز در زمستان

با تلاش کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، تعمیرات اساسی سالیانه خطوط لوله و تأسیسات گازی منطقه عملیاتی نار و کنگان برای تولید حداکثری گاز در فصل زمستان به پایان رسید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رئیس منطقه عملیاتی نار و کنگان گفت: عملیات تعمیرات دوره‌ای خطوط لوله ۴۲ و ۴۸ اینچ انتقال گاز و مراکز تفکیک سه‌گانه ناحیه کنگان طی مدت 30 روز به پایان رسید.

جابر چرومی‌زاده با بیان اینکه تعمیرات سال جاری به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به‌صورت حداقلی و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام شد، افزود: در تعمیرات اساسی سال جاری در مجموع ۸۹۰ متر از خطوط لوله انتقال گاز منطقه عملیاتی نار و کنگان به پالایشگاه فجر جم در ۱۵ مقطع تحت تعمیر اساسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: تعمیرات اساسی انجام شده مطابق با استانداردهای صنعت نفت و با تلاش کارکنان ادارات تعمیرات خطوط لوله و با نظارت و همکاری اچ‌ اس اي، بازرسی و حفاظت فنی، عملیات بهره‌برداری، خدمات پشتیبانی و حراست بدون هیچ حادثه‌ای انجام و پس از هوازدایی و فشار افزایی در مدار تولید قرار گرفت.

منطقه عملیاتی نار و کنگان یکی از مناطق عملیاتی پنج‌گانه شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در استان بوشهر قرار دارد و خوراک پالایشگاه گاز فجر جم را تأمین می‌کند.

1/25317

منبع: روابط عمومی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران


کلمات کليدي
منطقه عملیاتی نار و کنگان، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، تولید گاز، تعمیرات اساسی، نار و کنگان
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
آمادگی زاگرس جنوبی برای تولید پایدار گاز در زمستان
تعمیرات اساسی مرکز جمع‌آوری شرقی خانگیران پایان یافت
تعمیرات اساسی سکوهای گازی پارس جنوبی‌ پایان یافت
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید