یکشنبه 4 آبان 1399   00:10:32
13:241399/7/22
استاندار بوشهر:صنعت نفت امروز در خط مقدم جنگ اقتصادی است

استاندار بوشهر گفت: مجموعه صنعت نفت حتی با وجود مسائل و مشکلاتی که به دلیل جنگ اقتصادی پیش رو دارد، همواره در کنار مناطق نفتخیز جنوب بوده است و به طور قطع این عملکرد صنعت نفت در تاریخ ماندگار خواهند ماند.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عبدالکریم گراوند افزود: وزارت بهداشت و وزارت نفت در شرایط کنونی کشور، دو وزارتخانه ای هستند که با تمام توان یکی در خط مقدم بیماری کرونا و دیگری در خط مقدم اقتصادی در حال جنگ هستند و تلاش می کنند که کشور را از صدمات بیماری و جنگ اقتصادی مصون نگه دارند.     

استاندار بوشهر ضمن قدردانی از وزیر بهداشت و خسته نباشید به کادر درمان و نیروهای ستاد مبارزه با بیماری کرونا، گفت: الگو و دستورالعملی که وزیر نفت در حوزه کرونا در صنعت نفت جاری کرده و همه ملزم به رعایت آن هستند، می تواند در سایر استان ها و وزارتخانه ها نیز اجرایی شود. بدون شک این اقدام می تواند گام مهمی در حوزه مبارزه با این بیماری باشد.  

به گزارش NIOC، آیین رسمی اهدای ۱۴۱ دستگاه کمک تنفسی (ونتیلاتور) ویژه بیماران کرونایی به بیمارستان های مناطق نفتخیز کشور، صبح امروز (سه شنبه؛ ۲۲مهرماه) با حضور وزیران نفت و بهداشت، استانداران بوشهر و خوزستان، رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی استان ها (به صورت ویدئو کنفرانس) و سایر مدیران و دست‌اندرکاران در فضای باز ساختمان اصلی وزرات نفت برگزار شد.

1/30406
کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید