دوشنبه 30 فروردین 1400   17:43:45
16:411400/1/17
انجام بیش از ۱۰ هزار متر حفاری افقی و جهت‌دار در ملی حفاری

شرکت ملی حفاری ایران از انجام ۱۰ هزار و ۱۸۲ متر حفاری جهت‌دار و افقی روی ۴۳ حلقه چاه‌های نفت و گاز در سال ۹۹ ازسوی متخصصان این شرکت در مناطق خشکی و دریایی کشور خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران گفت: در همین مدت ۶۵۴ متر مغزه‌گیری نیز محقق شد که در زمینه کسب اطلاع از شرایط مخازن نفتی و گازی بسیار مهم است.

علی دقایقی با اشاره به بومی‌سازی تجهیزات کاربردی در عملیات حفاری جهت‌دار و افقی که در نتیجه هم‌افزایی میان متخصصان این شرکت، مراکز علمی و پژوهشی و شرکت‌های دانش‌بنیان حاصل شده است، اظهار کرد: هم‌اکنون با دستیابی به دانش فنی و مهندسی، تعدادی از قطعات و تجهیزات اساسی درباره حفاری افقی و جهت‌دار و مغزه‌گیری در حال ساخت است.

مدیر خدمات ویژه شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به توانمندی‌های این بخش از صنعت حفاری در ابعاد تجهیزات فنی، تخصصی، نیروهای کارآزموده و باتجربه، گفت: این مدیریت برای پاسخگویی به‌موقع به درخواست‌های شرکت‌های متقاضی آمادگی کامل دارد و ابتدای امسال در این زمینه درخواست‌های همکاری ازسوی شرکت‌های نفتی واصل شد که در دستور کار قرار گرفته است.

2/31300

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
55 دستگاه حفاری در مناطق خشکی و دریایی کشور در چرخه عملیات قرار دارند
حفر و تکمیل 115 حلقه چاه نفت و گاز در سال 99/ صنعت حفاری در سال جدید افق روشنی پیش رو دارد
دکل ۳۳ فتح برای حفاری چاه هیرکان در گلستان مستقر می‌شود
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید