سه‌شنبه 6 آبان 1399   15:16:00
12:301399/6/30
مشارکت شرکت ملی نفت در بهسازی روستاهای خوزستان

مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان از همکاری و مشارکت شرکت ملی نفت ایران با این بنیاد در احداث پروژه‌های عمرانی در ۷۸ روستای استان خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مسعود انصاریان اظهار کرد: ۲۴ پروژه کمک به بهسازی و طرح هادی روستاهای خوزستان از سوی بنیاد مسکن استان و با مشارکت شرکت ملی نفت ایران و از محل اعتبارات مدیریت نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز، با اعتباری بالغ بر ۱۳۲ میلیارد ریال از ابتدای سال ۹۹ تاکنون به پایان رسیده است.

وی افزود: ۵۴ پروژه دیگر نیز با پیشرفت‌های فیزیکی مختلف در دست احداث است و در مجموع، شرکت ملی نفت ایران ۲۱۰ میلیارد ریال به انجام این پروژه‌ها اختصاص داده است. این پروژه‌ها در قالب طرح‌های بهسازی روستاها و به‌منظور افزایش رفاه اجتماعی روستاییان مناطق برخوردار از نفت در حال اجرا هستند.

انصاریان بیان کرد: شرکت ملی نفت ایران ‌پیش از این نیز در قالب کمک به سیل‌زدگان فروردین ۹۸ خوزستان، ۸ هزار و ۹۱۹ تن میلگرد با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال میان روستاییان آسیب‌دیده توزیع کرده است.

2/30256

منبع: ایسنا


کلمات کليدي
بنیاد مسکن خوزستان، طرح هادی روستایی، مدیریت نظارت بر طرح‌ های عمرانی مناطق نفت ‎خیز، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
همکاری نفت و گاز گچساران در اجرای طرح مسکن ملی
توزیع بسته‌های نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان لالی و هفتکل
  • 1399/8/3 شنبه توزیع بسته‌های نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان لالی و هفتکل
    ‫شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در مرحله هفتم و هشتم از رزمایش کمک‌های مومنانه، اقدام به توزیع ۱۴۰۰ بسته نوشت‌افزار میان دانش‌آموزان کم‌برخوردار زیر پوشش دو نهاد حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی شهرهای لالی و هفتکل کرد. ‬
نفت 141 دستگاه ونتیلاتور به بیمارستان‌های مناطق نفت‌خیز اهدا کرد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید