یکشنبه 25 مهر 1400   06:37:58
11:441398/10/30
اهداف و برنامه‎های عملیاتی نفت در حوزه HSE تبیین شد

نشست تبیین اهداف کلان و برنامه های عملیاتی شرکت ملی نفت ایران در حوزه اچ اس ایی، 29 دی 1398 به میزبانی مدیریت اچ اس ایی و پدافند غیرعامل شرکت ملی نفت ایران برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی NIOC،  در این نشست که با حضور مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی نفت ایران و نمایندگانی از شرکت‌های تابعه نفت برگزار شد، موضوعاتی مبنی بر اهمیت ارائه گزارش های دقیق در خصوص اهداف کلان و برنامه های عملیاتی سال 99، مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر HSE شرکت ملی نفت ایران در این نشست از مکاتبات انجام شده با مدیریت برنامه ریزی تلفیقی به منظور پیگیری پروژه های اچ اس ایی و پدافند غیرعامل خبر داد و افزود: در سال 99 درصدد هستیم جمع بندی اهداف و برنامه های عملیاتی شرکت های تابعه ملی نفت به عنوان یک سند بالادستی در دستور کار شرکت ملی نفت ایران قرار گیرد.

مانی عبداله‌زاده راد گفت: اگرچه شرکت ملی نفت ایران در سال‌های اخیر با محدودیت‌هایی در منابع مالی مواجه بوده است، اما با حمایت مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت، مباحث HSE و پدافند غیر عامل با نگاه ویژه‌ای دنبال شده و مورد بررسی قرار گرفته است.

وی افزود: به منظور پرهیز از موازی کاری و تسریع در پیشبرد اهداف کلان و برنامه های عملیاتی سال 99 شرکت ها علاوه بر ایجاد تعامل و ارتباط دوسویه مبتنی بر رفع مشکلات HSE و پدافند غیر عامل با هدف ارتقاء آن در تاسیسات عملیاتی، باید برنامه های کاربردی متناسب با نیازهای عملیاتی را تعریف و اجرایی کنند تا بتوان با مدیریت هزینه ها و دیگر منابع، بیشترین پیشرفت را کسب کرد.

لازم به ذکر است در این نشست نمایندگانی از شرکت‌های مناطق نفتخیز جنوب، نفت و گاز پارس، نفت فلات قاره، مهندسی و توسعه نفت، منطقه ویژه اقتصادی پارس، پایانه‌های نفتی ایران، نفت خزر، بهینه سازی مصرف سوخت و مدیریت اکتشاف و معاونت پشتیبانی حضور داشتند.

2/28519
کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
شنبه 24 مهر 1400 14:24:46
nioc