یکشنبه 30 شهریور 1399   12:11:52
10:321398/10/3
آخرین وضعیت کمک رسانی به آبادان و خرمشهر با حضور مدیران نفتی بررسی شد

آخرین وضعیت کمک رسانی به مناطقی که در آبادان و خرمشهر دچار آبگرفتگی شدند با حضور نماینده ویژه وزیر نفت و مدیران عامل شرکت های تابعه نفت بررسی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی NIOC، روز گذشته محسن پاک نژاد، نماینده ویژه و معاون وزیر نفت از مناطق دچار آبگرفتگی شهرهای آبادان و خرمشهر بازدید کرد.

در این بازدید ارائه خدمات صنعت نفت در حوزه رفع آبگرفتگی های معابر این دو شهر مورد بررسی قرار گرفت و نیازهای موجود در این حوزه شناسایی شد.

پاک نژاد، ارائه خدمات به مردم شریف آبادان و خرمشهر را از وظایف صنعت نفت در حوزه مسئولیت های اجتماعی دانست و یادآور شد: برطرف شدن مشکلات مجاوران تاسیسات عملیاتی صنعت نفت در حوزه های مختلف عمرانی، زیست محیطی، آموزشی و فرهنگی از جمله وظایفی است که صنعت نفت در کنار رسالت اصلی خود یعنی تولید، به آن نگاه ویژه ای دارد و همواره علاوه بر این مسئولیت، کلیه امکانات خود را در راستای کاهش آسیب های ناشی از بلایای طبیعی بسیج می کند.

وی افزود؛ نیروی انسانی، تجهیزات و ماشین آلات صنعت نفت در جنوب از ساعات اولیه بروز آبگرفتگی در برخی شهرهای استان خوزستان به این مناطق گسیل و خوشبختانه بخش عظیمی از آن به ویژه در اهواز و کارون مرتفع شده است و همکاران ما همچنان در حال ارائه خدمات در آبادان و خرمشهر هستند تا شرایط به حالت عادی بازگردد.

گفتنی است، معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید، مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران، مدیر عامل شرکت نفت و گاز اروندان، مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران، نماینده وزیر را در این بازدید همراهی کردند.

وزیر نفت پس از وقوع بارش‌ های سیل ‌آسا در استان خوزستان، در پیامی به مدیران عامل شرکت ‌های ملی مناطق نفتخیز جنوب، ملی حفاری ایران و نفت و گاز اروندان بر بسیج امکانات وزارت نفت برای کاهش آسیب به مردم استان تاکید کرد و در همین راستا محسن پاک‌نژاد، معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت را مامور کرد تا در راس هیأتی بر نحوه عملیات کمک رسانی شرکت‌ های تابع به مردم شریف خوزستان نظارت کند.

2/28346
کلمات کليدي
آبگرفتگی، خوزستان، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
اعتبارات نفت، پشتوانه اجرای طرح آبرسانی به غیزانیه است
  • 1399/6/22 شنبه اعتبارات نفت، پشتوانه اجرای طرح آبرسانی به غیزانیه است
    معاون مهندسی و توسعه آب روستایی شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان با اشاره به سهم شرکت ملی نفت ایران در تأمین بخش قابل‌توجهی از اعتبارات مورد نیاز طرح‌های آبرسانی شهری و روستایی استان، گفت: طرح‌ آبرسانی به بخش غیزانیه و مشرحات استان خوزستان به پشتوانه اعتبارات نفتی در حال اجراست.
سالن ورزشی شهید قاسم سلیمانی در استان خوزستان افتتاح شد
قدردانی نماینده ولی فقیه در خوزستان از خدمات عام‌المنفعه مناطق نفت‌خیز جنوب
  • 1399/6/18 سه‌شنبه قدردانی نماینده ولی فقیه در خوزستان از خدمات عام‌المنفعه مناطق نفت‌خیز جنوب
    نماینده ولی فقیه در استان خوزستان ضمن قدردانی از تلاش‌های بی‌وقفه مناطق نفت‌خیز جنوب در حوزه محرومیت‌زدایی و عمران مناطق مختلف این استان گفت: با وجود اینکه انجام اینگونه کارهای اجرایی رسالت اصلی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب نیست، شاهد بودیم که در بسیاری از مناطق استان به‌ویژه شهرستان کارون اقدام‌های خوب و خداپسندانه‌ای برای رفاه مردم انجام شده است.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید