یکشنبه 30 شهریور 1399   12:14:01
16:581398/10/2
حضور فعال نفت و گاز اروندان برای عبور از بحران آب‎گرفتگی در خرمشهر و شادگان 

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از بسیج همه جانبه امکانات این شرکت در ارائه خدمات امدادی در جهت رفع مشکلات ناشی از آبگرفتگی در شهرستان های خرمشهر و شادگان خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جهانگیر پورهنگ با بیان اینکه شرکت نفت و گاز اروندان از تمامی ابزارهای فیزیکی و توان نیروی انسانی خود برای خدمت رسانی به مردم شهرستان های خرمشهر و شادگان استفاده کرده است، گفت: نماینده وزیر نفت و هیأت همراه از مناطق مسکونی دچار آبگرفتگی در حوزه غرب کارون بازدید کرده و تصمیمات لازم جهت رفع هر چه سریعتر آبگرفتگی ها در مناطق شهری و روستایی اتخاذ شده است.

وی افزود: شرکت نفت و گاز اروندان از بدو آغاز بارش های اخیر در صحنه حضوری فعال داشته و تا کنون نسبت به انجام تعمیرات اساسی سه دستگاه پمپ 10اینچ و یک دستگاه پمپ 12 اینچ  ایستگاه مرکزی پمپاژ آبفای شهرستان شادگان اقدام کرده است.

وی افزود: برآورد هزینه ای این اقدام ها بیش از یک میلیارد ریال برآورد می شود.

وی اضافه کرد : در ادامه این اقدام ها، چندین دستگاه لجن کش جهت جمع آوری آب های سطحی با هماهنگی فرمانداری خرمشهر در حال خدمت رسانی به مردم منطقه هستند.

 پورهنگ یادآور شد: شرکت نفت و گاز اروندان آمادگی دارد تا تمامی امکانات خود را که پتانسیل کاربری شهری داشته باشند، برای رفاه حال مردم شریف منطقه آماده و در اختیار مراجع ذیربط قرار دهد.

4/28344
کلمات کليدي
شرکت نفت و گاز اروندان، آبگرفتگی، خرمشهر، شادگان
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
پیام وزیر نفت به مناسب درگذشت سه تن از کارکنان شرکت نفت و گاز اروندان
درگذشت سه تن از کارکنان شرکت نفت و گاز اروندان در سانحه رانندگی
اولویت حفاظت از محیط زیست در تولید نفت اروندان/ راهبری 20 حلقه چاه آزادگان جنوبی به اروندان واگذار می‌شود
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید