پنجشنبه 1 اسفند 1398   14:26:34
16:581398/10/2
حضور فعال نفت و گاز اروندان برای عبور از بحران آب‎گرفتگی در خرمشهر و شادگان 

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از بسیج همه جانبه امکانات این شرکت در ارائه خدمات امدادی در جهت رفع مشکلات ناشی از آبگرفتگی در شهرستان های خرمشهر و شادگان خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جهانگیر پورهنگ با بیان اینکه شرکت نفت و گاز اروندان از تمامی ابزارهای فیزیکی و توان نیروی انسانی خود برای خدمت رسانی به مردم شهرستان های خرمشهر و شادگان استفاده کرده است، گفت: نماینده وزیر نفت و هیأت همراه از مناطق مسکونی دچار آبگرفتگی در حوزه غرب کارون بازدید کرده و تصمیمات لازم جهت رفع هر چه سریعتر آبگرفتگی ها در مناطق شهری و روستایی اتخاذ شده است.

وی افزود: شرکت نفت و گاز اروندان از بدو آغاز بارش های اخیر در صحنه حضوری فعال داشته و تا کنون نسبت به انجام تعمیرات اساسی سه دستگاه پمپ 10اینچ و یک دستگاه پمپ 12 اینچ  ایستگاه مرکزی پمپاژ آبفای شهرستان شادگان اقدام کرده است.

وی افزود: برآورد هزینه ای این اقدام ها بیش از یک میلیارد ریال برآورد می شود.

وی اضافه کرد : در ادامه این اقدام ها، چندین دستگاه لجن کش جهت جمع آوری آب های سطحی با هماهنگی فرمانداری خرمشهر در حال خدمت رسانی به مردم منطقه هستند.

 پورهنگ یادآور شد: شرکت نفت و گاز اروندان آمادگی دارد تا تمامی امکانات خود را که پتانسیل کاربری شهری داشته باشند، برای رفاه حال مردم شریف منطقه آماده و در اختیار مراجع ذیربط قرار دهد.

4/28344
کلمات کليدي
شرکت نفت و گاز اروندان، آبگرفتگی، خرمشهر، شادگان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
همکاری با دانشگاه در مسیر توسعه فناورانه دارخوین
  • 1398/10/9 دوشنبه همکاری با دانشگاه در مسیر توسعه فناورانه دارخوین
    مخزن فهلیان میدان دارخوین به جهت سازوکار تزریق امتزاجی گاز، میدانی خاص به شمار می‌آید. از همین رو در ابتدای امضای قرارداد توسعه فناورانه این میدان، مقرر شد ابتدا دانشگاه امیرکبیر (طرف قرارداد) به بررسی و بهینه‌سازی سناریوی کنونی ازدیاد برداشت از میدان اقدام کند و در ادامه درباره سناریوهای تکمیلی یا جایگزین سناریوی کنونی مطالعه و بررسی کند.
قدردانی امام جمعه خرمشهر از خدمت‎رسانی نفت و گاز اروندان
فیلم/ از بسیج امکانات نفت برای رفع آبگرفتگی در خوزستان تا آغاز برداشت گاز از سومین سکوی فاز ۱۴
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید