پنجشنبه 1 اسفند 1398   14:00:39
08:491398/9/30
از سوی شرکت ملی حفاری انجام شداستقرار 2 دستگاه پمپ پرفشار و 800 متر خط لوله برای تخلیه آب‎های سطحی کارون

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از استقرار دو دستگاه پمپ فشار قوی (پمپ تراک) و احداث 800  متر خط لوله جهت تخلیه آب های سطحی شهرستان کارون از سوی این شرکت خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سید عبداله موسوی، 27 آذرماه در تشریح فعالیت های شرکت ملی حفاری در پی بارش های اخیر در استان خوزستان گفت: پس از تشکیل ستاد بحران استان خوزستان مسئولیت تخلیه آب های سطحی شهرستان کارون به این شرکت واگذار شد.

وی برآیند جلسه ستاد بحران را تشکیل دو کمیته برای کنترل روان آب های شهرستان اهواز و کارون دانست و افزود: با تقسیم وظایف دستگاه های اجرایی، ادارات کل راه و شهر سازی، امور شهرداری ها، معاونت آب و برق خوزستان ، فولاد خوزستان و توسعه نیشکر تحت مدیریت شرکت ملی حفاری ایران در این منطقه مستقر شدند.

موسوی فعالیت های این شرکت را در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی و رضایتمندی مردم عنوان و اظهار کرد: علاوه بر استقرار پمپ تراک ها تعدادی پمپ های رودخانه ای نیز به منطقه کوت عبدالله انتقال و در حال تخلیه آب از خیابان ها و مناطق مسکونی هستند.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: با توجه به تاکید مقام عالی وزارت نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در جهت شتاب بخشی در کار  و ارایه خدمات در راستای مسئولیت های اجتماعی، این شرکت نسبت به بسیج تجهیزات، امکانات و اعزام متخصصان خود برای حل تبعّات ناشی از بارندگی و بروز سیلاب اقدام کرده است.

2/28293

بیشتر بخوانید:
مدیریت مقابله با پیامدهای ناشی از سیل کارون به ملی حفاری واگذار شد

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، سیل خوزستان، آبگرفتگی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
حفاری چاه‎های نفت و گاز از 171 هزار متر گذشت
متراژ حفاری چاه‎های نفت و گاز از 132 هزار متر عبور کرد
هزینه نفت‌کارت کارکنان شرکت ملی حفاری به‌زودی پرداخت می‌شود
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید