یکشنبه 30 شهریور 1399   11:02:48
14:581398/9/27
مدیریت مقابله با پیامدهای ناشی از سیل کارون به ملی حفاری واگذار شد

استاندار خوزستان گفت: مدیریت مقابله با پیامدهای ناشی از بارندگی های سیل آسا و دفع آب های سطحی در شهرستان کارون که به دنبال بارندگی های سیل آسای دوشنبه گذشته در استان حادث شد به شرکت ملی حفاری ایران واگذار می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، غلامرضا شریعتی بامداد چهارشنبه (27 آذر ماه) به هنگام بازدید از موقعیت کوت عبدالله مرکز شهرستان کارون گفت: با توجه به پیش بینی ها و هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی به استان، بلافاصله مدیریت بحران استان تشکیل جلسه و در خصوص مواجهه با پیامدهای احتمالی بارندگی ها، وظایف هر یک از دستگاه های اجرایی و شرکت ها تعریف و ابلاغ شده است.

وی با قدردانی از زحمات و خدمات شرکت ملی حفاری ایران در جریان سیلاب اواخر سال گذشته و اوایل امسال افزود: در این نشست که با حضور اعضای ستاد بحران، مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی در سیلاب پیشین خوزستان تشکیل شد، مدیریت مقابله با عوارض ناشی از سیلاب و جمع آوری و دفع روان آب های سطحی در شهرستان کارون که زندگی شهروندان منطقه را با مشکل مواجه کرده به سید عبداله موسوی؛ مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران محول شد.

شریعتی با بیان اینکه برنامه ریزی و تقسیم کار ستاد بحران در مهار آب های سطحی استان به موقع صورت گرفت، اظهار کرد: شهرستان کارون بر اثر بارندگی های اخیر در شرایط سخت قرار گرفته که این ستاد پس از برنامه ریزی اداره کل راه و شهر سازی، امور شهرداری ها، معاونت آب و برق خوزستان ، فولاد خوزستان و توسعه نیشکر را برای حل مشکلات این شهرستان مامور که زیر نظر شرکت ملی حفاری ایران نسبت به جمع آوری و دفع هر چه سریعتر روان آب ها اقدام کند.

استاندار خوزستان فعالیت های چند ساعت گذشته شرکت ملی حفاری ایران در این منطقه کوت عبدالله را بسیار با ارزش خواند و گفت: برنامه تعریف شده از سوی شرکت ملی حفاری ایران در اجرای صحیح و اصولی مسئولیت های اجتماعی قابل تحسین است.

1/252125

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری


کلمات کليدي
استاندار خوزستان، غلامرضا شریعتی، شرکت ملی حفاری ایران
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
ضوابط ایمنی مناطق عملیاتی ملی حفاری سختگیرانه‌تر اجرا می‌شود
دستور زنگنه برای بررسی فوری حادثه مصدومیت ۲ تن از کارکنان ملی حفاری
  • 1399/6/22 شنبه دستور زنگنه برای بررسی فوری حادثه مصدومیت ۲ تن از کارکنان ملی حفاری
    وزیر نفت در واکنش به مصدومیت ۲ تن از کارکنان شرکت ملی حفاری ایران حین عملیات حفاری دکل ۵۶ فتح، به مدیریت کل بهداشت، ایمنی و محیط زیست این وزارتخانه دستور داد با فوریت نسبت به بررسی میدانی جوانب و علت وقوع حادثه اقدام کرده و نتیجه بررسی را به همراه پیشنهاد برای پیشگیری از وقوع حوادث مشابه و همینطور مقصران احتمالی به وی اعلام کنند.
توضیحات‌ شرکت ملی حفاری درباره حادثه در دکل ۵۶ فتح
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید