سه‌شنبه 6 اسفند 1398   13:36:05
08:571398/8/4

تقدیر از تلاشگران نمونه شرکت پایانه‌های نفتی ایران

در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران، تلاشگران نمونه مدیریت عملیات شرکت پایانه‌های نفتی ایران تجلیل شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در نشستی با حضور مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران، تلاشگران نمونه مدیریت عملیات شرکت پایانه های نفتی ایران به مناسبت سالروز ملی صادرات (29 مهرماه) تجلیل شدند.

عباس اسدروز در این مراسم اظهار کرد: شما تلاشگران حوزه‌های عملیات دریایی و صادرات با توان علمی و تخصصی و ابتکار عمل نقش مهمی در انجام ماموریت اصلی شرکت در قالب دریافت، ذخیره‌سازی، صادرات و عملیات پهلودهی نفتکش را بر عهده دارید و همواره توانسته‌اید این بخش مهم از موتور محرکه اقتصاد کشور را به سرانجام رسانده و در راستای پشتیبانی و کمک به تداوم پایدار تولید نفت و گاز کشور نقش آفرین باشید.

وی افزود: مدیریت عملیات در زمره آخرین حلقه اتصال به مشتریان و ذی‌نفعان کلیدی است، جایی که مستمرا در رصد مستمر مشتریان ما قرار دارد و عملکرد حوزه عملیات در مقیاس جهانی عملکرد ما را بازتاب می‌دهد.

7/20074

منبع: روابط عمومی شرکت پایانه های نفتی ایران


کلمات کليدي
عباس اسدروز، شرکت پایانه های نفتی ایران، مدیرعامل، تجلیل، تلاشگران
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
ایران ظرفیت‌های بالقوه‌ برای توسعه صنعت بانکرینگ دارد
چالش‎ها و برنامه‎های اجرایی پایانه‎های نفتی بررسی شد
بندر ماهشهر؛ نمادی از تنوع عملیاتی در پایانه‌های نفتی
  • 1398/10/28 شنبه بندر ماهشهر؛ نمادی از تنوع عملیاتی در پایانه‌های نفتی
    مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران با اشاره به تنوع عملیاتی در پایانه‎های نفتی کشور گفت: با انجام عملیات ‌پهلودهی و جداسازی کشتی‌های نفتکش و فرآورده‌های نفتی، بندر صادراتی ماهشهر نقش مهمی در تکمیل و ارتقای زنجیره‌ ارزش نفت و گاز کشور در سطح ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی ایفا می‎کند.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید