جمعه 4 مهر 1399   22:39:52
11:191398/7/16

برگزاری دوره‌ آموزشی مناقصات در مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت

نشست افتتاحیه برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط با موضوع مناقصات در صنعت نفت با حضور معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت در محل مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از روابط عمومی مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت، سعید محمدزاده، معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری ضمن قدردانی از اقدام های انجام‌شده در اداره کل نظام فني و اجرايي طرح‌ها و  مرکز توسعه مدیریت، اظهار امیدواری کرد با برگزاری این دوره همکاران مرتبط با این حوزه ضمن تسلط و فهم بیشتر از قوانین موجود و با رعایت صرفه و صلاح سازمانی مسلط تر و مصصم تر از گذشته در صیانت از حقوق وزارت نفت و کارمندان شریف صنعت عمل کنند.

معاون آموزش و توسعه مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت نیز با اشاره به ابلاغیه وزیر نفت در اردیبهشت ماه 98، گفت: با توجه  به اهمیت برگزاری صحیح مناقصات، تسلط مجریان و صیانت از حیثیت حرفه ای همکاران که در ابلاغیه مذکور به صراحت اشاره شده این مرکز خود را موظف به اجرای هر چه بهتر این دوره می داند و ضمن دعوت از همکاران خبره از 4 شرکت اصلی و ستاد وزارت نفت مجموعه جلساتی در این مرکز در خصوص نحوه و کیفیت برگزاری دوره، انتخاب اساتید و سر فصل دروس برگزار شده است.

سید فرهنگ فصیحی در ادامه گفت: با توجه به حساسیت موضوع نخستین جلسه به صورت پایلوت با حضور معاون وزیر نفت در مهندسی، پژوهش و فناوری، مدیران کل مرتبط و جمعی از کارشناسان مجرب این حوزه برگزار می شود تا سرفصل های ارائه و چگونگی اجرای استاد مورد نظر مورد بررسی، ارزیابی و ممیزی تخصصی قرار گیرد.

وی اظهار امیدواری کرد با توجه به برنامه ریزی‌های انجام شده و ظرفیت های موجود در مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت تا پایان سال شاهد برگزاری دوره‌های مذکور به بهترین شکل ممکن باشیم.

گفتنی است، این دوره سوم مهر ماه با حضور 30 نفر از کارشناسان و با تدریس مهدی حیدرنژاد، مشاور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز در مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت برگزار شد.

2/27714
کلمات کليدي
مرکز توسعه مدیریت صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
مدیر مرکز توسعه مدیریت در صنعت نفت منصوب شد
تمدید فراخوان ارزیابی و توسعه روسای دفاتر مدیران و معاونان حوزه وزارتی صنعت نفت
تمدید فراخوان طرح ارزیابی و توسعه مدیر مالی در صنعت نفت
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید