یکشنبه 1 خرداد 1401   20:41:33
21:181401/2/24
پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه هرمزگان امضا کردند

تفاهمنامه همکاری با موضوع مطالعات زمین شناسی و ژئوفیزیک منطقه مکران و دریای عمان بین دانشگاه هرمزگان و پژوهشگاه صنعت نفت به امضای جعفر توفیقی و محمد صادقی رسید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، جعفر توفیقی، رئیس پژوهشگاه صنعت نفت در آیین امضای تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه هرمزگان با موضوع «مطالعات زمین‌شناسی و ژئوفیزیک منطقه مکران و دریای عمان» که با حضور پیمان صالحی، معاون پژوهشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد، با اشاره به ظرفیت‌های فراوان دانشگاه هرمزگان از این همکاری ابراز خرسندی کرد.

وی با اشاره به برنامه‌های توسعه‌ای وزارت نفت برای منطقه مکران اظهار امیدواری کرد که تفاهم‌نامه جدید فصلی نو از همکاری ها را برای دو طرف به همراه داشته باشد.

محمد صادقی، سرپرست دانشگاه هرمزگان تفاهم‌نامه جدید با پژوهشگاه صنعت نفت را برای همکاری در حوزه اکتشاف‌های گازی دانست  و از اعلام آمادگی برای توسعه هر چه بیشتر همکاری‌ها خبر داد.

معاون پژوهشی وزیر علوم نیز در آیین امضای این تفاهم‌نامه گفت: از ویژگی های تفاهم‌نامه امضا شده بین پژوهشگاه صنعت نفت و دانشگاه هرمزگان این است که دانشگاهی متولی آن است که در منطقه مکران حضور دارد و به مسایئ منطقه اشراف دارد.

وی با اعلام حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از این بخش از تفاهم‌نامه ها اظهار امیدواری کرد تحقیقات دانشگاهی به ایجاد فناوری و تجاری‌سازی منجر شود.
کلمات کليدي
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
یکشنبه 1 خرداد 1401 20:35:34
nioc