شنبه 27 شهریور 1400   18:34:17
14:021400/5/10
تیم پاورلیفتینگ ملی حفاری قهرمان جام باشگاه‌های جهان شد

تیم ملی حفاری ایران، قهرمان نخستین دوره جام باشگاه‌های پاورلیفتینگ جهان شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بعد از دو رقابت با حضور 7 تیم داخلی و خارجی، اولین دوره مسابقات پاورلیفتینگ جام باشگاههای جهان به میزبانی شهر ارومیه در استان آذربایجان غربی پایان یافت.

در پایان این مسابقات که با رقابت فشرده و نزدیک چند تیم برای کسب عنوان قهرمانی همراه بود، ملی حفاری ایران توانست با 51 امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

همچنین تیم اوکراین با 50 امتیاز به عنوان نایب قهرمانی رسید و تیم نیروی زمینی ارتش نیز در جایگاه سوم این رقابت ها قرار گرفت.

گفتنی است؛ آناتولی از اوکراین که عنوان قهرمانی دسته 120 کیلوگرم را کسب کرده بود، به عنوان برترین لیفتر این رقابت ها انتخاب شد. در این بخش شهرام ساکی، قهرمان دسته فوق سنگین از تیم نیروی زمینی در رده دوم قرار گرفت و دیمیترو از اوکراین، نایب قهرمان دسته فوق سنگین در رده سوم برترین لیفترهای مسابقات قرار گرفت.

 امیر اسدالله‌زاده، علی براتی، علی‌اکبر سنایی، حسین علاف‌بهبهانی، مهدی مافی‌غلامی، مهدی طهماسبی، محمد علی محمدی، مصطفی یزدانی، مهرداد ظفری، یونس محمدی، احمدرضا بابااحمدی، امیر نور حسینی، جاوید عسکرزاده و علیرضا رضایی به عنوان ورزشکار برای ملی حفاری در این دوره از مسابقات حضور داشتند. رضا حسین‌پور به عنوان سرمربی، محسن حسین پور مربی، رضا بدری به عنوان سرپرست و عباس مولا به عنوان مدیرفنی از دیگر اعضای تیم ملی‌حفاری بودند.

1/31927

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران


کلمات کليدي
پاورلیفتینگ، شرکت ملی حفاری ایران
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
بررسی توسعه زمینه‌های همکاری شرکت ملی حفاری و جهاد دانشگاهی
حفاری و تکمیل 28 حلقه چاه‌ نفت و گاز در مناطق خشکی و دریایی کشور
تشکیل گروه ویژه ملی حفاری برای بررسی حادثه چشمه‌خوش
  • 1400/4/15 سه‌شنبه تشکیل گروه ویژه ملی حفاری برای بررسی حادثه چشمه‌خوش
    مدیرعامل شرکت ملی حفاری در پی بروز حادثه در مسیر خط لوله انتقال نفت چشمه‌خوش که سبب جان باختن سه تن و مصدوم شدن چهار تن از کارکنان صنعت نفت و حفاری در موقعیت عملیاتی شرکت نفت و گاز غرب شد، دستور داد گروهی ویژه‌ برای بررسی موضوع تشکیل و در همکاری با شرکت نفت مناطق مرکزی، گزارش پیگیری و اقدام‌های لازم به فوریت انجام شود.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید