جمعه 4 تیر 1400   18:56:49
16:001399/11/29
برنامه توسعه تله مدیسین در مراکز درمانی نفت کلید خورد

طرح اتصال (تله مدیسین) اورژانس سه منطقه تهران، اهواز و عسلویه در جهت ارائه خدمات درمانی کلید خورد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، رییس تله مدیسین سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت با اشاره به مجهز بودن این سازمان به سیستم پزشکی از راه دور پیشرفته، گفت: با توجه به نیاز خدمات پزشکی از راه دور و اهمیت ارائه خدمات درمانی با استفاده از فن آوری ارتباطی در همه‌گیری کرونا با دستور مدیرعامل این سازمان، برنامه توسعه تله مدیسین در بحران کرونا طراحی و اجرا شد.

صادق مشتری دوست افزود: همه تلاش سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت خدمت رسانی و ایجاد اطمینان خاطر برای سلامتی همکاران صنعت نفت به‌ویژه در مناطق عملیاتی و دوردست با شرایط کاری سخت است.

وی در خصوص روند انجام خدمات تله مدیسین و استفاده از این ظرفیت گفت: در این طرح با تکیه بر شبکه های ارتباطی بسیار پیشرفته شرکت خطوط لوله و مخابرات صنعت نفت، انجام مشاوره های پزشکی در شرایط اورژانسی بین مناطق مختلف مجهز به تکنولوژی تله مدیسین و دپارتمان های اورژانس بیمارستان های تهران، اهواز و عسلویه فراهم خواهد شد.

رییس تله مدیسین سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت اظهار کرد: این طرح در گام اول در حال اجراست؛ ارتباط ویدیو کنفرانسی اورژانس بیمارستان‌های نفت تهران، اهواز و عسلویه از طریق شبکه فیبر نوری و با پهنای باند مناسب با کیفیت HD برقرار خواهد شد.

2/31067

منبع: روابط عمومی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت


کلمات کليدي
تله مدیسین، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
همگام‌سازی سیاست‌های بهداشت و درمان با جهت‌گیری‌های کلان صنعت نفت
پتروویزیت، راهکاری نوین برای مراجعه غیرحضوری به پزشک
واکسیناسیون کرونا در بیمارستان نفت تهران به‌زودی آغاز می‌شود
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید