یکشنبه 30 شهریور 1399   19:37:16
09:001398/5/27
در نشستی به مناسبت 26 مردادآزادگان مناطق نفت‎خیز جنوب تجلیل شدند

به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن، نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با آزادگان شاغل در مناطق نفت خیز جنوب روز شنبه (۲۶ مرداد) با حضور مديران توليد و منابع انساني و رئيس امور ايثارگران برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ضمن گرامیداشت اعیاد قربان و غدیرخم گفت: انقلاب اسلامی ایران واقعه منحصر به فرد دوران معاصر است و آزادگان سرافراز این مرز و بوم برای حفظ و پاسداشت آن لباس رزم پوشیدند و با تحمل اسارت و استقامت دربرابر دشمنان اسلام دِین خود را به این نظام ادا کردند.

احمد محمدی ‌با اشاره به روحیه و وفاداری بالای آزادگان به آب و خاک وطن اسلامی، بیان کرد: شما یادگاران شهدای انقلاب اسلامی محسوب می شوید و برقراری امنیت و آسایش ما حاصل تحمل شکنجه های سخت و سالها اسارت شما عزیزان است.

وی آزادگان را گنجینه های گرانقدری برای ایران اسلامی دانست و افزود: جانفشانی و رشادت های شما بسیار با ارزش است و با مرور خاطرات بازگشت شما به میهن اسلامی احساس غرور و افتخار می کنیم.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب نقش و جایگاه آزادگان در شرایط فعلی را نیز  مهم خواند و بیان کرد: به یقین در عصر حاضر تاثیرگذاری شما کمتر از زمان جنگ نیست چرا که درک شرایط کنونی و جنگ اقتصادی و مبارزه با آن به مراتب پیچیده تر است و با هوشیاری، جهاد و مبارزه شما خواب هیچ دشمنی برای این مرز و بوم تعبیر نخواهد شد.

در ادامه این نشست آزادگان شاغل در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب به بیان دیدگاه ها و مسائل خود پرداختند و در پایان نیز به آنها لوح یادبود اهدا شد.

 18582/3

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
پشتیبانی مناطق نفت‌خیز جنوب از عملیات مهار حریق جنگل‌های خسرج
تشریح اقدام‌های مناطق نفت‌خیز جنوب در طرح آبرسانی به غیزانیه/ توزیع آب آشامیدنی به ۳۰۰ هزار لیتر رسید
برگزاری نشست مدیریت بحران جهت مقابله با کووید 19 در مناطق نفتخیز جنوب
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید