یکشنبه 30 شهریور 1399   18:56:33
10:251398/4/31
ارائه بیش از 11 میلیارد ریال خدمات فرهنگی در شرکت آغاجاری

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری به‌منظور ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود در سال ۹۷، اعتباری بیش از ۱۱ میلیارد ریال خدمات فرهنگی و اجتماعی به شهرهای همجوار این شرکت ارائه کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علیمراد درویشی، مدیرخدمات شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری گفت: خدمات فرهنگی و اجتماعی این شرکت در قالب برگزاری بیش از هشت جشن بزرگ در اعیاد و مناسبت‌های ملی و مذهبی، برگزاری بیش از ٦٦  برنامه و مراسم مذهبی در مساجد و مدارس شهرهای امیدیه، آغاجاری، برگزاری نمایشگاه کتاب و صنایع دستی، برگزاری کلاس‌های آموزشی فرهنگی، قرآن، معارف، کامپیوتر، خیاطی و ... برای عموم مردم منطقه را بخشی از خدمات این شرکت عنوان کرد.

وی گفت: تهیه و توزیع تجهیزات مورد نیاز برای اقامه نماز در مدارس شهر امیدیه، تامین هزینه روحانیون مدارس و مساجد شهرهای امیدیه/ آغاجاری و جایزان برای برگزاری نمازهای جماعت و مناسبت‌های ملی و مذهبی و همکاری درباره واگذاری بیش از ۱۱۰ مورد سالن برای مراسم امور خیریه مؤسسات و ارگان‌های شهرهای اطراف بخشی دیگر از خدمات این شرکت است.

درویشی با اشاره به اهمیت مسئولیت‌های اجتماعی در صنعت نفت افزود: برنامه‌های مختلفی برای اجرا در حال تدوین است که در صورت دریافت مجوزهای لازم، اجرایی خواهد شد.

2/3/27020

منبع: روابط عمومی شرکت نفت و گاز آغاجاری


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، فرهنگی، مسئولیت های اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
اخبار مرتبط
استفاده از شیوه‌های جدید ضخامت‌سنجی کف مخازن در آغاجاری
نفت و گاز آغاجاری ۹ مدرسه امیدیه را بهسازی کرد
افزایش پمپاژ آب به روستاهای مجاور تاسیسات نفت و گاز آغاجاری
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید