شنبه 2 بهمن 1400   10:02:14
11:471400/8/10

اهدای بسته‌های کمک‌آموزشی به دانش‌آموزان شهرستان جم

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی همسو با عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و در قالب طرح مهرورزی منطقه عملیاتی نار و کنگان، بسته‌های کمک‌آموزشی و بهداشتی را به دانش‌آموزان کمتر برخوردار شهرستان جم اهدا کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، این بسته‌ها شامل کیف مدرسه، لوازم‌التحریر و بسته بهداشتی به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال تهیه و به جامعه هدف این طرح اهدا شد.

منطقه عملیاتی نار و کنگان یکی از مناطق عملیاتی پنج‌گانه شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی است که در حوزه شهرستان‌های جم و کنگان در استان بوشهر قرار دارد.

برنامه‌ریزی برای احداث یک مدرسه ۱۲ کلاسه در جم

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با هدف عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و اهتمام به آموزش و محرومیت‌زدایی، عملیات خاکبرداری و تسطیح زمین یک باب مدرسه را نیز در بخش ریز شهرستان جم با ماشین‌آلات و امکانات منطقه عملیاتی نار و کنگان اجرا کرد.

جابر چرومی‌زاده، رئیس منطقه عملیاتی نار و کنگان در این باره گفت: با همت کارکنان و به‌کارگیری امکانات و ماشین‌آلات راهسازی و پیشتیبانی، عملیات خاکبرداری و تسطیح زمین یک باب مدرسه ۱۲ کلاسه در روستای پشتو از توابع بخش ریز شهرستان جم انجام شد.

وی با اشاره به اینکه عملیات خاکبرداری این مدرسه به مساحت ۴ هزار مترمربع انجام شد، افزود: خاک‌های برداشته شده نیز برای تسطیح معابر استفاده و ۲۰۰ متر از جاده روستا نیز بازسازی شد.

1/32368

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
تکمیل ۱۵۵ پروژه‌ مسئولیت اجتماعی در عملکرد ۱۰۰ روزه شرکت ملی نفت ایران
بهره‌برداری از دو پروژه مسئولیت اجتماعی نفت و گاز مارون در غیزانیه
احداث ایستگاه‌های تقویت فشار هما، وراوی و مرکز تفکیک تابناک شتاب می‌گیرد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
شنبه 2 بهمن 1400 09:14:37
nioc