جمعه 4 تیر 1400   18:43:51
14:101400/3/12

سند طرح تحول سازمانی مناطق نفت‌خیز جنوب رونمایی شد

سند طرح تحول سازمانی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب که با هدف ‌ارائه برنامه عملیاتی برای دستیابی به سهم این شرکت در چشم‌انداز سال ۱۴۰۴ شرکت ملی نفت ایران تدوین شده است، رونمایی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سند طرح تحول سازمانی در آیینی با حضور احمد محمدی، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و جمعی از مدیران ارشد رونمایی شد.

تهیه این سند با توجه به شتاب قابل ملاحظه تغییرهای محیطی و پیچیده شدن تصمیم‌های سازمانی لزوم به‌کارگیری سند جامعی با تکیه بر تفکری پویا، جامع‌نگر، آینده‌نگر و اقتضایی برای رویارویی با مسائل یادشده در دستور کار قرار گرفت.

بر اساس این سند، فرآیند اجرای تحول سازمانی در پنج مرحله شامل پیش تحول، عارضه‌یابی، تجسم آینده، ‌هموارسازی و اجرای تحول و پایش و تداوم تحول سازمانی به اجرا گذاشته می‌شود و در هر مرحله نیز فعالیت‌های مشخصی برنامه‌ریزی می‌شود که تاکنون مرحله نخست انجام شده و مراحل دوم تا پنجم در حال انجام است.

این سند با دستور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، در قالب یک کتابچه بر اساس اهداف کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت همراه با برنامه‌های اجرایی و عملیاتی از تیرماه سال ۱۳۹۸ آغاز و با برگزاری نشست‌های تخصصی و بهره‌گیری از نظرات مدیران و کارشناسان تدوین شده است.

2/31623

منبع: شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
مدیریت نظام‌مند و یکپارچه طرح‌های نگهداشت و افزایش تولید در مناطق نفت‌خیز جنوب
استقرار نظام مدیریت دارایی‌های فیزیكی در مناطق نفت‌خیز جنوب
ماشین‌آلات نفت‌خیز جنوب در خدمت طرح‌های عام‌المنفعه
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید