شنبه 14 تير 1399   23:16:18
11:421399/3/20

اشتغال بیش از ۶ هزار نیروی بومی در غرب کارون

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: بیش از ۶ هزار نیروی بومی در طرح‌های توسعه‌ای منطقه عملیاتی غرب کارون در حال فعالیت‌ هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، تورج دهقانی با اشاره به اثرگذاری مستقیم اجرای طرح‌های توسعه‌ای بر اشتغال نیروهای بومی، گفت: توسعه اجتماعی در حوزه غرب کارون به ‌صورت مستقیم متأثر از توسعه میدان‌های نفتی است و  با تدبیر مقام عالی وزارت، سازوکار به‌کارگیری نیروی انسانی بومی در غرب کارون اجرا شده که به واسطه آن، هم‌اکنون بیش از ۶ هزار نیروی بومی در این منطقه اشتغال دارند.

وی افزود: اقدام مهم دیگری که در سال‌های اخیر صورت گرفته است، بومی‌سازی و ساخت تجهیزات و کالاهای مورد نیاز در داخل کشور است. امروز به‌ جرأت می‌توان گفت که امکان ساخت بیش از ۸۵ درصد تجهیزات و کالاهای مورد نیاز بخش بالادستی میدان‌های غرب کارون (اعم از مته حفاری، لوله‌های جداری، شیرآلات، تجهیزات ثابت و دوار و...) در داخل کشور فراهم شده است.

2/29556

منبع: شانا


کلمات کليدي
شرکت مهندسی و توسعه نفت، اشتغال، منابع انسانی، غرب کارون
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
دستور صریح مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حمایت از کارکنان پیمانکار
موافقت با افزایش سقف زمانی جداول واگذاری و بازپرداخت توسعه غرب کارون
  • 1399/4/10 سه‌شنبه موافقت با افزایش سقف زمانی جداول واگذاری و بازپرداخت توسعه غرب کارون
    شورای اقتصاد با افزایش سقف زمانی جداول واگذاری و بازپرداخت طرح توسعه یکپارچه میدان‌های مشترک نفتی غرب کارون و احداث خطوط لوله انتقال نفت خام و پایانه‌های صادراتی در بنادر بهرگان و جاسک و طرح توسعه جامع و یکپارچه اجرا و تکمیل فازهای ۱۱ تا ۲۴ پارس جنوبی و خطوط لوله سراسری (۶، ۹ و ۱۱ انتقال گاز) موافقت کرد.
تاکید بر پرداخت به‌موقع حقوق کارکنان پیمانکاری در منطقه ویژه پارس
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید