دوشنبه 18 فروردين 1399   14:31:03
16:561398/12/28
با حمایت مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران؛
رتبه سازمانی کارکنان نفت فلات قاره شاغل در سکوهای دریایی ارتقاء یافت

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: با حمایت مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، رتبه‌ سازمانی بخشی از کارکنان شرکت نفت فلات قاره شاغل در سکوهای دریایی ارتقا یافت.


علیرضا سلمان زاده در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی NIOC، گفت: با مساعدت مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و مدیریت مهندسی ساختار نفت گرید سازمانی کارکنان سکوهای دریایی ارتقا یافت.

وی افزود: سکوهای عملیاتی خط مقدم جبهه اقتصادی کشور هستند و پرچم جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس در دست کارکنان سکوهای عملیاتی است؛ به همین دلیل موضوع ارتقاء گریدهای این کارکنان در مدیریت مهندسی ساختار شرکت ملی نفت ایران به صورت کارشناسی بررسی شد و با عنایت مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به تلاش های بی وقفه کارکنان سکوهای عملیاتی و تأکید ایشان بر ساماندهی امور مربوط به این کارکنان به تصویب رسید و ابلاغ شد.

سلمان زاده تاکید کرد: این تغییر در رتبه سازمانی کارکنان سکوهای دریایی، عیدی شرکت ملی نفت ایران به این عزیزان است و امیدواریم سبب افزایش انگیزه در همکاران شود.

مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره افزود: رسته های مختلف شغلی در سکوهای عملیاتی مشغول به فعالیت هستند و ساختار سازمانی حاکم بر این سکوها سال‌ها بدون تغییر مانده بود. در این طرح 163 نفر از کارکنان شاغل در سکوهای عملیاتی مشمول تغییر گرید می شوند که می تواند سبب افزایش یک یا دو رتبه ای در گرید سازمانی آن‌ها شود.

وی تصریح کرد: تغییر عناوین شغلی نیز در این طرح مد نظر قرار گرفته است که عناوین شغلی آن‌ها بتواند شامل وضعیت فعلی سکوها و تخصصی تر باشد. در این طرح بیشتر به بدنه کارشناسی و مهندسی توجه شده است و فقط مسئولین و سرپرستان سکو نبوده اند که شامل افزایش گرید شده اند.

سلمان زاده افزود: در قدم بعدی کارکنان عملیاتی شاغل در بخش جزایر و دیگر سمت‌های سازمانی فلات مد نظر ما هستند که مطالعات لازم برای این تغییرات صورت گرفته است و به امید خدا در سال بعد به همت مدیریت مهندسی ساختار شرکت ملی نفت ایران و همکاران در شرکت نفت فلات قاره به یک ساختار مهندسی و قابل دفاع خواهیم رسید.

2/28975
کلمات کليدي
گرید، شرکت نفت فلات قاره ایران
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در مناطق عملیاتی نفت فلات قاره برای مقابله با کرونا
اقدامات شرکت نفت فلات قاره برای مقابله با کرونا روزانه رصد می‌شود
ظرفیت ذخیره‌سازی نفت خام شرکت نفت فلات قاره افزایش می‌یابد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید