سه‌شنبه 6 اسفند 1398   13:40:06
13:161398/11/19

قدردانی سازمان بازرسی از وزارت نفت برای اشتغال نیروهای بومی عسلویه

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از توجه وزارت نفت به اشتغال‌زایی نیروهای بومی در عسلویه قدردانی کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن درویشیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در سفر به عسلویه و در دیدار با مدیران صنعت نفت مستقر در منطقه ویژه پارس با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در حوزه اشتغال و آمار ارائه‌شده درباره جذب نیروهای بومی در یک سال گذشته گفت: با حرکت ایجاد شده در حوزه اشتغال نیروهای بومی در پارس جنوبی امیدواریم به‌زودی شاهد جشن پایان بیکاری جوانان عسلویه باشیم.

وی همچنین در تشریح اهداف سفر خود گفت: عسلویه به‌عنوان مرکز اقتصادی ایران جایگاه ویژه‌ای در اقتصاد کشور دارد، بنابراین قوه قضاییه و به‌ویژه سازمان بازرسی کل کشور وظیفه دارد موانع تولید را در این مرکز بزرگ اقتصادی برطرف کند.

در ادامه این سفر، رئیس سازمان بازرسی کل کشور با حضور در دادگستری شهرستان عسلویه، از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات کارکنان این دادگستری قرار گرفت.

بازدید میدانی از تاسیسات گازی و فازهای مختلف پالایشگاه‌های پارس یک، از دیگر برنامه‌های سفر رئیس سازمان بازرسی کل کشور به شهرستان عسلویه بود.

2/28966

منبع: روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس


کلمات کليدي
سازمان بازرسی، عسلویه، پارس جنوبی، اشتغال
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
ظرفیت خوبی برای همکاری بین دانشگاه و نفت وجود دارد/ پایان بخش فراساحل پارس جنوبی تا پایان سال/ ابلاغ بخشنامه برای مقابله با ویروس کرونا
سومین سکوی فاز 13 پارس جنوبی نصب شد
دو سکوی فاز 13 پارس جنوبی همزمان بارگیری شدند
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید