سه‌شنبه 17 تير 1399   10:53:24
13:161398/11/19

قدردانی سازمان بازرسی از وزارت نفت برای اشتغال نیروهای بومی عسلویه

رئیس سازمان بازرسی کل کشور از توجه وزارت نفت به اشتغال‌زایی نیروهای بومی در عسلویه قدردانی کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن درویشیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در سفر به عسلویه و در دیدار با مدیران صنعت نفت مستقر در منطقه ویژه پارس با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در حوزه اشتغال و آمار ارائه‌شده درباره جذب نیروهای بومی در یک سال گذشته گفت: با حرکت ایجاد شده در حوزه اشتغال نیروهای بومی در پارس جنوبی امیدواریم به‌زودی شاهد جشن پایان بیکاری جوانان عسلویه باشیم.

وی همچنین در تشریح اهداف سفر خود گفت: عسلویه به‌عنوان مرکز اقتصادی ایران جایگاه ویژه‌ای در اقتصاد کشور دارد، بنابراین قوه قضاییه و به‌ویژه سازمان بازرسی کل کشور وظیفه دارد موانع تولید را در این مرکز بزرگ اقتصادی برطرف کند.

در ادامه این سفر، رئیس سازمان بازرسی کل کشور با حضور در دادگستری شهرستان عسلویه، از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات کارکنان این دادگستری قرار گرفت.

بازدید میدانی از تاسیسات گازی و فازهای مختلف پالایشگاه‌های پارس یک، از دیگر برنامه‌های سفر رئیس سازمان بازرسی کل کشور به شهرستان عسلویه بود.

2/28966

منبع: روابط عمومی سازمان منطقه ویژه پارس


کلمات کليدي
سازمان بازرسی، عسلویه، پارس جنوبی، اشتغال
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
موافقت با افزایش سقف زمانی جداول واگذاری و بازپرداخت توسعه غرب کارون
  • 1399/4/10 سه‌شنبه موافقت با افزایش سقف زمانی جداول واگذاری و بازپرداخت توسعه غرب کارون
    شورای اقتصاد با افزایش سقف زمانی جداول واگذاری و بازپرداخت طرح توسعه یکپارچه میدان‌های مشترک نفتی غرب کارون و احداث خطوط لوله انتقال نفت خام و پایانه‌های صادراتی در بنادر بهرگان و جاسک و طرح توسعه جامع و یکپارچه اجرا و تکمیل فازهای ۱۱ تا ۲۴ پارس جنوبی و خطوط لوله سراسری (۶، ۹ و ۱۱ انتقال گاز) موافقت کرد.
هدف صنعت نفت توسعه همه‌جانبه در منطقه ویژه پارس است
  • 1399/4/8 يكشنبه هدف صنعت نفت توسعه همه‌جانبه در منطقه ویژه پارس است
    مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اشاره به تأکید وزیر نفت درباره تقویت تعاملات اجتماعی در سطح منطقه اظهار کرد: هدف ما به‌عنوان نماینده وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران، توسعه همه‌جانبه و همگون منطقه است و سعی خواهیم کرد با اجرای برخی پروژه‌ها در عرصه زیربنایی و اقتصادی، ریل توسعه این منطقه در مسیر درست خود قرار گیرد.
اشتغال بیش از ۶ هزار نیروی بومی در غرب کارون
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید