جمعه 4 مهر 1399   23:18:04
08:201398/6/12

كارگاه آموزشی برنامه‌ریزی استراتژیک برگزار شد

كارگاه آموزشی برنامه‌ریزی استراتژیك ویژه مشاوران امور زنان به همت امور زنان و خانواده شركت ملی نفت ایران با همكاری واحد آموزش و با تدریس علی داوری، استاد دانشگاه برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این كارگاه، برنامه‌ریزی استراتژیك به صورت كارگاهی آموزش داده شده و مورد تمرین قرار گرفت.

عضو هیأت علمی دانشگاه تهران در بخشی از این کارگاه گفت: استراتژی هنر و علم تدوین، اجرا و ارزیابی تصمیمات وظیفه‌ای چندگانه است كه سازمان را قادر می‌سازد به هدف‌های بلندمدت خود دست یابد. استراتژی همچنین تخصیص هوشمندانه منابع محدود از طریق سیستم منحصربه‌فردی از فعالیت‌ها به منظور دستیابی به عملكرد برتر در مقایسه با رقبا در خدمت‌رسانی به مشتریان است كه منابع شامل زمان، استعداد و سرمایه است. استراتژیست‌ها افرادی هستند كه مسئول موفقیت یا شكست سازمان هستند.

علی داوری افزود: برنامه استراتژیك تركیبی از قضاوت شهودی و تجزیه و تحلیل‌های علمی است. در برنامه‌ریزی، فرآیند مدنظر است و استراتژی راه رسیدن به هدف است. برنامه‌ریزی استراتژیك یك كار علمی است و برنامه‌ریزی صحیح نیازمند واقع‌بینی است.

در ادامه این كارگاه، هدف‌های بلندمدت، سیاست‌ها، رویكردهای مدیریت استراتژیك، مدل‌های برنامه‌ریزی استراتژیك، روش های مورد استفاده در برنامه‌ریزی استراتژیك، سطوح برنامه‌ریزی استراتژیك، تدوین برنامه استراتژیك و... مورد بحث و تمرین قرار گرفت.

2/27411
کلمات کليدي
امور زنان و خانواده، کارگاه آموزشی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
اتمام پروژه شناسایی باورهای کارکنان نسبت به نقش‌های اجتماعی زنان
  • 1398/9/26 سه‌شنبه اتمام پروژه شناسایی باورهای کارکنان نسبت به نقش‌های اجتماعی زنان
    پروژه شناسایی باورهای کارکنان شاغل در شرکت ملی نفت ایران نسبت به نقش‌های اجتماعی زنان که در سال ۹۳ در کارگروه پژوهش امور زنان و خانواده وزارت نفت تصویب و به امور زنان و خانواده شرکت ملی نفت ایران واگذار شده بود با طی مراحل نهایی، به پایان رسید و نتایج آن در اختیار مدیران ارشد و سیاستگذاران نیروی انسانی این شرکت قرار گرفت.
الگوی تبادل فناوری در قراردادهای جدید نفتی تشریح شد/ لزوم آشنایی شرکت های ایرانی با استانداردهای جهانی صنعت نفت
کارگاه آموزشی تحول استراتژیک در ساختارهای مدیریتی شرکت های نفتی جهان برگزار شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید