09:551398/4/15

نشست هم‎اندیشی مشاور امور زنان با مدیران شرکت نفت و گاز شرق برگزار شد

نشست مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور بانوان و خانواده با مدیران شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در مشهد مقدس برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق ضمن تشریح اهمیت و جایگاه این شرکت به عنوان تنها تولید کننده گاز در شمال و شمال شرق کشور، گفت: تولید گاز ترش با خورندگی بسیار بالا، بهره برداری از میدان مشترک گنبدلی و مرکز جمع آوری گاز، برخی از خصوصیات منحصر به فرد این منطقه گازی است.

ابوالحسن محمدی گفت: با وجود اینکه ترکمنستان دیگر به ایران گازی صادر نمی کند، به یاری خداوند و همت نیروهای متخصص و توانمند شرکت نفت و گاز شرق در زمستان گذشته حتی شاهد یک روز قطعی گاز نبودیم و تولید به صورت مستمر ادامه داشت.

وی با اشاره به برخی فعالیت های انجام شده در حوزه بانوان و خانواده در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق اظهار کرد: بانوان متعهد و متخصص این شرکت در بخش های مختلف از جمله منابع انسانی، امور مالی، امور فنی و...  مشغول به فعالیت هستند و تا کنون شاهد عملکردی رضایت بخش از آنها در مجموعه بوده ایم.

مشاور مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور زنان و خانواده نیز از دیدگاه مثبت مدیران ارشد شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق نسبت به حوزه زنان و خانواده ابراز خرسندی کرد و گفت: امور بانوان در شرکت ملی نفت ایران تنها مربوط به مسائل زنان نیست و بخش مهمی از رسالت این امور مربوط به خانواده هاست.

طاهره سید مومنی ادامه داد: یکی از کارهای بسیار مهم و مفید انجام شده در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق در حوزه زنان و خانواده، دعوت و حضور خانواده در مناطق عملیاتی و آشنایی آنها با محیط و فعالیت کاری کارکنان است.

وی حفظ و نگهداری نیروی انسانی را دارای اهمیت بالا دانست و در این راستا بر فراهم کردن زیرساخت های اجتماعی و تسهیلات رفاهی-آموزشی برای کارکنان تاکید کرد.

در ادامه این نشست مدیران ارشد شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق و مشاوران مدیرعامل در امور بانوان شرکت ملی نفت ایران، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت های تابعه به بحث و تبادل نظر پرداختند و مسائل و مشکلات حوزه زنان و خانواده را بررسی کردند.

1/21252
کلمات کليدي
مشاور امور زنان و خانواده، شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق، طاهره سید مومنی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


تحقق 103 درصدی برنامه تولید شرکت نفت و گاز شرق
ضرورت کشف و توسعه میدان‎های جدید گازی در شمال شرق کشور
  • 1398/5/19 شنبه ضرورت کشف و توسعه میدان‎های جدید گازی در شمال شرق کشور
    شرکت نفت و گاز شرق به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه نفت مناطق مرکزی ایران با تولید گاز و مایعات گازی از مــیدان های خانگیـــران (مخازن مزدوران، شوریجه بی و شوریجه دی) و میدان مشترک مرزی گنبدلی در سرخس، وظیفه تامین گاز مورد نیاز استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، گلستان و استان مازندران (پس از تامین خوراک پتروشیمی خراسان و سوخت نیروگاه نکا) و بخشی از استان سمنان را برعهده دارد که با تامین گاز مصرفی این استان ها، سهم بسزایی را در راستای شکوفایی اقتصاد کشور در بخش انرژی ایفا می کند. این شرکت جزء نادر شرکت هایی است که عملیات ذخیره سازی گاز را هم انجام می دهد به نحوی که بخشی از گاز تولیدی (از میدان مزدوران) را به میدان شوریجه D در 8 ماهه نخست سال تزریق می کند تا بتوان از این ظرفیت در زمستان استفاده کرد.
چالش‎ها و برنامه‎های شرکت نفت و گاز شرق بررسی شد