09:531397/8/21
از سوی شرکت نفت فلات قاره
دوره آموزشی نظام مشارکت در صنعت نفت برگزار شد

دوره آموزشی تخصصی نظام مشارکت با عنوان تربیت ارزیاب نظام مشارکت، کیفیت و بهره‌وری از سوی شرکت نفت فلات قاره ایران برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، دوره آموزشی "تربیت ارزیاب نظام مشارکت، کیفیت و بهره‌وری" روزهای یکشنبه و دوشنبه (13 و 14 آبان‌ماه) در ستاد شرکت نفت فلات قاره ایران در تهران برگزار شد.

در این دوره آموزشی 2 روزه موضوعاتی مانند چیستی و تعاریف اصلی پیشنهاد، چگونگی ایجاد تمایز میان پیشنهاد و شرح وظایف، فرهنگ مشارکتی، تکنیک‌های چگونگی ارزیابی پیشنهادها و ... مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

فتح‌الهی ‌راد، یکی از مدرسان برجسته حوزه‌های مدیریتی در صنایع مختلف کشور به عنوان مدرس این دوره، با بیان اینکه فرآیند بررسی پاشنه آشیل نظام پیشنهادهای سازمان‌های ایرانی است، گفت: بررسی خوب (دقیق، مثبت، سریع و ...) مهمترین مطالبه پیشنهاددهندگان است.

وی در ادامه به تبیین جایگاه نظام پیشنهادها در حوزه بهبود سازمان‌ها پرداخت و گفت: 2 رویکرد مربوط به مقوله بهبود شامل تغییر در سازمان‌های سنتی و متعالی است که تفاوت‌های زیادی با هم دارند.

در ادامه این جلسه آموزشی، فرهنگ و بینش مشارکتی با ذکر مثال‌های متعدد بین‌المللی و کشوری توضیح داده شد و تعاریف مختلف پیشنهاد و چگونگی تشخیص آن مورد بحث قرار گرفت.

بنابراین گزارش، دوره آموزشی تخصصی نظام مشارکت با عنوان "تربیت ارزیاب نظام مشارکت، کیفیت و بهره‌وری" با کمک واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات و به صورت ویدیو کنفرانس با حضور مناطق عملیاتی و بر اساس سرفصل‌های استاندارد تکنیک‌های ارزیابی،‌ طی روزهای  یکشنبه و دوشنبه (13 و 14 آبان‌ماه) در ستاد شرکت نفت فلات قاره ایران در تهران برگزار شده است. واحد نظام مشارکت شرکت نفت فلات قاره ایران در ادامه اجرای پودمان‌های یاد شده با هدف توانمندسازی کارکنان و نیز استفاده از پتانسیل‌ها و توانمندی‌های موجود، از همه متخصصانی که در حوزه‌های تخصصی خود دارای تجربه و توان ارائه موضوعات مرتبط هستند دعوت به همکاری می کند.

21902/4

منبع: روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران


کلمات کليدي
فلات قاره، دوره آموزشی، ارزیاب
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


راه‎اندازی سیستم فوم‌دوزینگ مخازن نفت منطقه خارگ با توان داخلی
برگزاری دوره آموزشی رانندگی تدافعی در ملی حفاری
نفت فلات قاره، تامین آب ساکنان دهکده لاوان را عهده‎دار شد