11:161396/5/8

درخشش وزنه بردار مسجدسلیمانی در مسابقات آسیایی

رحمان اورامه، ملی پوش تیم وزنه برداری کشورمان موفق به کسب 3 مدال نقره و طلا برای کاروان اعزامی کشورمان به مسابقات آسیایی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مسابقات قهرمانی جوانان و نوجوانان وزنه برداری آسیا با شناخت تیم های برتر به کار خود پایان داد.

طی این مسابقات که از سه شنبه 3 مرداد تا جمعه 6 مرداد در کاتماندو، پایتخت کشور نپال برگزار شد، 238 وزنه بردار در رده های سنی نوجوانان و جوانان در وزن های 85 ، 94، 94+، 105 و 105+ کیلوگرم به روی تخته رفتند و وزنه زدند.

در رده ی سنی جوانان تیم ملی کشورمان با کسب 9مدال طلا، 10نشان نقره و 6 گردن آویز برنز در مجموع 523  امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد. تیم های ازبکستان و چین به ترتیب با 482 و 447 امتیاز در رده های دوم و سوم این مسابقات قرار گرفتند.

نکته قابل توجه در این مسابقات، درخشش رحمان اورامه، عضو مسجدسلیمانی تیم ملی بود که توانست 3 مدال نقره و طلا را برای کشورمان کسب کند. اورامه در حرکت یک ضرب وزنه 152کیلوگرم را مهار کرد و نقره گرفت، در حرکت دوضرب وزنه 208 کیلوگرمی را بالای سر برد و در مجموع با  مهار وزنه ی 360 کیلوگرمی به دو مدال طلای این مسابقات رسید .

وی پیش از این نیز توانسته بود در مسابقات باشگاه های آسیا که ماه پیش در ژاپن برگزار شد، مدال طلا مسابقات را برای کشورمان به ارمغان آورد.

شماره خبر: 3/2535

کلمات کليدي
شرکت نفت و گاز مسجد سلیمان، وزنه برداری
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


وزنه‎بردار مناطق نفت‎خیز جنوب نایب قهرمان آسیا شد
نایب قهرمانی نفت امیدیه در مسابقات وزنه‎برداری بزرگسالان کشور
کسب مقام سوم نفتخیز جنوب در لیگ برتر وزنه‎برداری جوانان کشور