08:471398/4/22

بازدید مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از مناطق زلزله‌زده مسجدسلیمان

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از مناطق زلزله‌زده شهرستان مسجدسلیمان بازدید کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، احمد محمدی بیستم تیرماه با حضور در سالن ورزشی سرپوشیده شهید بهنام محمدی، از محل اسکان زلزله‌زدگان بازدید و بر ارائه خدمات مطلوب به آنان از جمله نصب سیستم‌های تهویه و سرمایشی از سوی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تاکید کرد.

وی، اولویت اصلی در امدادرسانی به زلزله‌زدگان را برطرف کردن نیازهای اساسی آنان دانست و گفت: صنعت نفت تا عادی شدن شرایط در کنار مردم و همیار آنها خواهد بود.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب ضمن بازدید از مسجد حضرت زهرا (س)، منازل آسیب‌دیده شرکتی، برخی نقاط شهری، آزمایشگاه شیمیایی نفت و بخش اورژانس بیمارستان نفت و گفت‌وگو با مردم و مسئولان، در جریان خسارت‌های زلزله اخیر قرار گرفت و از نحوه خدمات‌رسانی مطلع شد.

شایان ذکر است که در روزهای گذشته نیز هیأتی از مدیران مناطق نفت‌خیز جنوب به نمایندگی مدیرعامل، ضمن بازدید از مناطق آسیب‌دیده در سطح شهر مسجدسلیمان و برخی منازل و مصدومان شرکتی، ارائه بهتر خدمات و کمک‌های ضروری به خانواده‌های آسیب‌دیده از زلزله را مورد بررسی و تاکید قرار دادند.

پس از وقوع زمین لرزه روز دوشنبه (۱۷ تیرماه) در مسجدسلیمان، دو گروه از واحدهای ایمنی و آتش‌نشانی از شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز کارون و آغاجاری به همراه ماشین‌آلات و امکانات مورد نیاز به منطقه اعزام شدند.

2/4/26935
کلمات کليدي
مسجدسلیمان، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، زلزله
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


آخرین وضعیت طرح توسعه 28 مخزن مناطق نفت‎خیز جنوب تشریح شد
تشریح مطالعات جامع پدافند غیرعامل خوزستان در حوزه نفت و گاز
ارسال محموله کمک‎های شرکت نفت و گاز مارون به مسجدسلیمان