11:401398/4/16

چالش‌های تولید و عملیات شرکت نفت و گاز غرب بررسی شد

در نشست مشترک مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب چالش های تولید و عملیات این شرکت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در این نشست با اشاره به ظرفیت بالای این شرکت از حیث منابع انسانی در حوزه های مختلف کاری و نقشی که به عنوان تولید کننده نفت و گاز دارد، اظهار کرد: شرکت نفت و گاز غرب توانسته با بهره گيري از توان و ظرفیت هاي داخلي و بهره مندي از مهندسان و متخصصان جوان خود اقدامات ارزنده اي در همه حوزه های فني، عملياتي، منابع انساني، اقتصاد مقاومتي و همچنین در حوزه مسئولیت های اجتماعی از جمله كمك به زلزله زدگان و سیل زدگان غرب کشور انجام دهد.

سعید ناصری پور افزود: شركت بهره برداری نفت و گاز غرب به عنوان قطب توليد نفت در شركت نفت مناطق مركزي ايران و توليد گاز زمستاني در غرب كشور از اهميت بسزايي برخوردار است و رفع چالش هاي آن در همه حوزه ها باید در اولویت قرار گیرد.

وی با بیان حوادث و بحران های طبیعی چند سال اخیر در غرب کشور و تجارب کسب شده در این خصوص بر لزوم تدوین این توانمندی در قالب مدیریت بحران تاکید کرد و گفت: در چند سال اخیر شاهد حوادث طبیعی چون زلزله و سیل در غرب کشور بودیم . با توجه به تمرکز کاری این شرکت در این مناطق و همگامی و همسویی مجموعه مدیریت و کارکنان شرکت با آحاد مردم و مسئولین در فائق آمدن بر این بحران ها، ضرورت تدوین و مستندسازی این تجارب در قالب کتابچه هایی با عنوان" مدیریت بحران" با محوريت HSE وزارت نفت و ساير شركت ها بیشتر از پیش احساس می شود.

ناصری پور با تقدیر از حمایت‌های مدیران شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و شرکت ملی نفت ایران به خصوص مدیریت اکتشاف برای حمایت‌ و رهنمود‌های آنان در پروژه های انجام گرفته شركت از سنوات قبل تاكنون در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب ابراز امیدواری کرد این روند همچنان تداوم یابد.

در این نشست، مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ضمن تقدير از اقدام های انجام گرفته در شركت بهره برداري نفت و گاز غرب در همه زمینه ها اعم از فنی، عملیاتی و زیر ساختی به خصوص در مديريت بحران های دو سال اخیر در غرب کشور (سیل و زلزله) و به حداقل رساندن آسيب هاي جانی و مالی گفت: تلاش همکاران شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در زمینه های ذکر شده قابل تقدیر است و این نشان از دانش، تجربه و تخصص مدیران، روسا و کارکنان آن دارد .

هندی تصریح کرد: وجود روحیه مثبت، تعامل گرا، حس همکاری و تعلق سازمانی به صنعت نفت باعث شده تا بر چالش هایی همچون شرایط بسیار بد و سخت اقلیمی، پراکندگی حوزه فعالیت شرکت، واقع شدن میدان های آن در نواحی مرزی کشور فائق آیند.

1/212521
کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، مدیریت اکتشاف
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


پایان تعمیرات اساسی خط لوله انتقال نفت چشمه‌خوش به اهواز ٣
ساخت دستگاه تست شیرهای ایمنی اتوماتیک در شرکت نفت و گاز غرب
ذخایر نفت و گاز کشور نسبت به ۴۰ سال قبل کاهش نیافته است