08:581398/3/22
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب:
تکریم نیروی انسانی شاه کلید توسعه سازمان است

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب روز سه شنبه (21 خردادماه 1398) از دفتر هماهنگی این شرکت در تهران بازدید و با کارکنان این مجموعه دیدار و گفت و گو کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در این دیدار صمیمی که تمامی کارکنان دفتر هماهنگی تهران حضور داشتند، احمد محمدی ضمن تبریک عید سعید فطر با اشاره به نقش مهم نیروی انسانی در تحقق اهداف و برنامه های تعیین شده سازمان پیرامون مباحث مختلف حوزه منابع انسانی سخنرانی کرد.

محمدی گفت: با توجه به این مهم که نیروی انسانی جزء مهمترین شاخص های توسعه یافتگی در هر کشوری محسوب می شود لذا احترام و تکریم این شاه کلید توسعه از جایگاه بسیار والایی در سطوح مختلف سازمانی برخوردار است.

 وی با اشاره به نقش تاثیرگذار دفتر مناطق نفت خیز جنوب به عنوان ویترین و نماینده بزرگترین شرکت تولیدکننده نفت کشور در تهران از کارکنان این مجموعه خواست تا با ایجاد و تقویت حس همکاری، همدلی و مسئولیت پذیری و همچنین رعایت نظم و انضباط اداری در درون سازمان و در ارتباط با دیگر نهادها و ارگان ها بیش از پیش اهتمام داشته باشند.

 مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب افزود: باید به دور از هر گونه حاشیه و تنش نگاه امیدبخشی به آینده داشته باشیم و با تمام توان در کنار برنامه ریزی هدفمند و منظم افق پیش بینی شده برای مناطق نفت خیز جنوب و خاصه چرخه تولید و اقتصاد کشور را تحقق بخشیم.

 دراین نشست صمیمی کارکنان به بیان نقطه نظرات، پیشنهادها و دیدگاه های خود پیرامون اصلاح و ارتقا ساختار سازمانی این دفتر پرداختند.

محمدی در پایان ضمن استقبال از بیانات همکاران گفت: نسبت به رسیدگی به درخواست های کارکنان این مجموعه مطابق قوانین و مقررات پیگیری و اقدامات مقتضی اتخاذ خواهد شد.

شماره خبر: 18253/3

کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


صرفه‎جویی قابل توجه با تعمیرات بدون استقرار دکل در چاه ۳۱۳ ژوراسیک
آزادگان مناطق نفت‎خیز جنوب تجلیل شدند
همکاری‎های مناطق نفت‎خیز جنوب و پژوهشگاه صنعت نفت گسترش می‎یابد