15:361398/3/13

پیام مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران به مناسبت عید سعید فطر

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با پیامی پیشاپیش حلول ماه شوال و طلوع عید سعید فطر را به همه مسلمانان به ویژه کارکنان تلاشگر صنعت نفت تیریک گفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در متن پیام تبریک مسعود کرباسیان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر آمده است: "دیگر بار و با طلوع هلال فطر، سروش الهی ندا سر داد و مومنان روزه دار را با قلب های آکنده از عشق سرمدی و سرمست از ضیافت حضرت دوست، به صفوف به هم فشرده نماز عید غفران فراخواند. خوشا به حال آنان که با تکیه بر باران رحمت الهی نظاره گر شادمانی همسفران خویش به وادی الرحمه هستند و برای فردای خویش، توشه ارزشمند جود خداوندی را ذخیره نموده اند.

اين عيد سعيد، نماد برجسته رهایی از قیود مادی و عروج در فضای رحمت و آرامش الهی، عید برآمدن انسانی نو از خاکسترهای خویشتن خویش و موعد تولد دوباره انسان و فصل تازه شکفتن ایمان در روح و جان های پاک و بیدار همه مسلمانان جهان است.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، حلول ماه شوال و طلوع عيد سعید فطر را به همه مسلمانان به خصوص کارکنان خدوم و تلاشگر شركت ملي نفت ايران تبریک و تهنیت عرض می نمايم.

امید است در پرتو الطاف بی بدیل پروردگار، در لحظات ارزشمند تفکر و تعمق در این ماه مبارک، فرصتی فراهم آمده باشد تا به ارزش های والای انسانی نزدیک تر شده و ره توشه ای بی انتها را در جهت خدمات خالصانه به خلق خدا به ارمغان برده باشیم."

1/212521
کلمات کليدي
عید سعید فطر، پیام مدیرعامل، مسعود کرباسیان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


اجرای 791 پروژه در حوزه مسئولیت‎‎های اجتماعی مناطق نفت‎خیز و سیل‎زده
اولویت‎های اطلاع‎رسانی شرکت ملی نفت ایران تشریح شد
اقدام‎های شرکت ملی نفت ایران در راستای حفاظت از محیط زیست تشریح شد