09:111398/1/20

آماده‌باش کامل پایانه‌های نفتی ایران برای کمک به سیل‌زدگان

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: کارکنان این شرکت با تشکیل کمیته بحران برای کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان سیل، به حالت آماده‌باش کامل درآمدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عباس اسدروز در نشست مدیریت بحران شرکت پایانه‌های نفتی ایران اظهار کرد: کمیته ارزیابی بحران در شرکت پایانه‌های نفتی ایران در مناطق عملیاتی شمال، خارک و خوزستان برای ادامه کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده تشکیل شد.

وی تصریح کرد: پایانه‌های نفتی ایران ضمن اعلام آمادگی کامل نیروی انسانی خود برای خدمت‌رسانی به ساکنان مناطق سیل‌زده همه امکانات و تجهیزات را برای امدادرسانی فراهم ساخته است.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: باتوجه به تاکید مدیران ارشد وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران بر کمک‌رسانی و تخلیه آب در شهر سیل‌زده آق قلا، پایانه نفتی نکا تجهیزات لجستیک و عملیاتی خود از جمله بیل مکانیکی و ... را در اختیار مقامات شهری قرار داه است.

2/26229
کلمات کليدي
شرکت پایانه های نفتی ایران، سیل
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


طراحی و اجرای دوره‎های تخصصی در پایانه‎های نفتی با توجه به ماموریت‎ها و برنامه‎ها
  • 1398/6/1 جمعه طراحی و اجرای دوره‎های تخصصی در پایانه‎های نفتی با توجه به ماموریت‎ها و برنامه‎ها
    مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران فرآیند آموزش در این شرکت را با سایر شرکت‌های نفتی متفاوت دانست و گفت: با توجه به تنوع و گستردگی اقدام ها، همچنین حوزه جغرافیایی فعالیت‌های این شرکت، دوره‌های آموزشی نیز بسیار متفاوت است و دوره‌های تخصصی مرتبط با فعالیت شرکت نظیر غواصی و بقا در دریا (HUET)، عملیات فرودگاهی و ... توسط واحد آموزش طراحی و اجرا می شود.
تقدیر استاندار خوزستان از خدمات شرکت نفت و گاز اروندان در سیل خوزستان
مدیران ارشد شرایط اضطراری در منطقه ویژه پارس و خارگ منصوب شدند