13:141397/12/28

نشست کمیته راهبری طرح توسعه فناوری‌های ژئوشیمیایی اکتشافی برگزار شد

دومین نشست کمیته راهبری طرح توسعه فناوری‌های ژئوشیمیایی اکتشافی با تأکید بر ژئوشیمی سطحی و زیرسطحی در ناحیه دشت آبادان با حضور اعضای کمیته راهبری و کمیته تخصصی برگزار شد.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از مدیریت پژوهش و فناوری، بررسی وضع اجرایی و پیشرفت طرح و تصمیم‌گیری درباره نحوه ادامه طرح مزبور ارائه شد.

در این نشست مجریان طرح، گزارشی درباره اقدام‌های انجام شده در طول اجرای پروژه ارائه دادند و در ادامه موضوع‌های مختلف طرح از نگاه مسئولان و کارشناسان نقد و ارزیابی و پس از ارائه نکات اصلاحی برای پیشبرد روند کار، عملکرد تصویب شد.

از جمله اقدام‌های انجام شده، برگزاری بیش از ده نشست کمیته تخصصی و بیست جلسه کارشناسی، اجرای نشست تخصصی با حضور اعضای شبکه‌های فناوری، ارائه‌ ۷ گزارش به کمیته تخصصی و بررسی گزارش‌ها، ارائه نقشه راه توسعه فناوری‌های ژئوشیمیایی اکتشافی و راه‌های اکتساب فناوری، ارائه شبکه علمی- پژوهشی برنامه‌ریزی شده در سطح ملی و بین‌المللی، پیشنهاد پروژه‌های تحقیقاتی در بسته دوم کاری قرارداد و ارائه الگوی همکاری‌های فناورانه و تجاری سازی دستاوردهای طرح است.

با توجه به گزارش ارائه شده، متدولوژی تهیه نقشه راه و فعالیت‌های علمی انجام شده به تأئید کمیته راهبری رسید و در ادامه مقرر شد پروژه‌های پیشنهادی و ساختار تجاری سازی در کمیته تخصصی، بازنگری شده و در نشست بعدی کمیته راهبردی ارائه شود.

2/26135
کلمات کليدي
مدیریت پژوهش و فناوری
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


نشست شورای راهبری طرح توسعه فناوری‌های ژئوشیمیایی اکتشافی برگزار شد
ایران در امر پژوهش و توسعه سرآمد کشورهای منطقه است
دستاوردهای پژوهشی دانشگاه آزاد در توسعه میدان کرنج بررسی شد