13:201397/10/16

بررسی زمینه‎های همکاری مشترک نفت و گاز اروندان و مدیریت اکتشاف

زمینه‎های همکاری مشترک مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران و شرکت نفت و گاز اروندان با هدف همکاری در پروژه‌های عملیاتی و تبادل اطلاعات علمی و فنی بررسی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، در نشست مشترک مدیران این مدیریت اکتشاف و شرکت نفت و گاز اروندان زمینه‎های همکاری متقابل بررسی شد.

همکاری در طراحی چاه و مراحل حفاری با اهداف مشترک اکتشافی - تولیدی، آمادگی مدیریت اکتشاف برای تحدید، توصیف و برطرف کردن ابهام‎های میدان‌های در حال تولید شرکت نفت و گاز اروندان، برنامه‌ریزی برای تحویل چاه‌های اکتشافی و تکمیل آنها به عنوان چاه تولیدی و تبادل اطلاعات اکتشافی و تولیدی در پروژه‌های در حال اجرا از جمله محورهای بررسی شده در این نشست بود.

بر این اساس، مدیریت اکتشاف از سال ۹۵ تاکنون همکاری و گسترش همکاری‌های علمی، فنی و عملیاتی با شرکت‌های بهره‌برداری و تولیدی را در دستور کار خود قرار داده و به این منظور تفاهم‎نامه‌هایی نیز با شرکت‌های تولیدی، توسعه‌ای و علمی مانند پژوهشگاه صنعت نفت، فلات قاره، نفت مرکزی و ... امضا شده است و موقعیت‌های چشمگیری نیز در کاهش هزینه‌ها، تسهیل امور و هماهنگی بیشتر در پروژه‌ها و هم‌افزایی علمی- فنی و افزایش بازدهی کارها نصیب طرفین و صنعت نفت کشور شده است.

2/25721
کلمات کليدي
مدیریت اکتشاف، شرکت نفت و گاز اروندان
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


تشریح اقدام‎های نفت و گاز اروندان در حوزه عمل به مسئولیت‎های اجتماعی
تشریح عملکرد نفت و گاز اروندان در صداوسیمای خوزستان
پیشرفت‎های فنی و عملیاتی طرح تحویل میادین غرب کارون به شرکت اروندان قابل تقدیر است