16:101396/11/11

پرواز سیمرغ جشنواره فیلم فجر بر فراز سینمای نفت

همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و برگزاری سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر، ۱۰ فیلم منتخب بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران اکران می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، هر ساله همزمان با برگزاری جشنواره فیلم فجر که در ایام دهه مبارک فجر برگزار می شود، امکان اکران فیلم های این جشنواره در مجموعه فرهنگی- ورزشی شماره یک صنعت نفت برای کارکنان و خانواده های آن‎ها فراهم می شود؛ امسال نیز مانند سنوات قبل این برنامه برگزار می شود.

مجری طرح نمایش فیلم های منتخب جشنواره فیلم فجر در باشگاه صنعت نفت با اشاره به استقبال پرشور هر ساله‎ی کارکنان صنعت نفت از این طرح، افزود: امسال نیز با حمایت مسئولان این دوره از برنامه ها همزمان با آغاز دهه فجر برگزار خواهد شد.

امراله ابوترابی با اشاره به اینکه امکان واگذاری بلیت‎ها برای کارکنان محترم شاغل در ستاد وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران فراهم شد و همکاران توانستند با مراجعه به روابط عمومی و پرداخت هزینه مرتبط با بلیت (برای هر نفر 50 هزار ریال) بلیت مورد نیاز خود را تهیه کنند، بیان کرد: استقبال کارکنان از این برنامه مانند هر سال باشکوه بوده است.

همزمان با شروع جشنواره فیلم فجر از 12 تا 22 بهمن به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران فیلم های منتخب جشنواره فجر در سه سانس روزانه در در مجموعه فرهنگی، ورزشی شماره یک صنعت نفت به نمایش در می آید.

شماره خبر: 2/245853

کلمات کليدي
جشنواره فیلم فجر، روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


اولویت‎های اطلاع‎رسانی شرکت ملی نفت ایران تشریح شد
نشست معارفه رئیس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد
 نمایش فیلم‎های سی‎وهفتمین جشنواره فجر در سینمای نفت