10:271395/11/10

جشنواره فیلم فجر به ایستگاه سینمانفت رسید

همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، ۱۰ فیلم منتخب بخش مسابقه جشنواره (سودای سیمرغ) به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در مجموعه فرهنگی، ورزشی شماره یک صنعت نفت اکران می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، هر ساله همزمان با برگزاری جشنواره فیلم فجر که در ایام دهه مبارک فجر برگزار می شود، امکان اکران فیلم های این جشنواره در مجموعه فرهنگی- ورزشی شماره یک صنعت نفت برای کارکنان و خانواده های آن‎ها فراهم می شود؛ امسال نیز مانند سنوات قبل این برنامه برگزار می شود.

امراله ابوترابی، مجری طرح نمایش فیلم های منتخب جشنواره فیلم فجر در باشگاه صنعت نفت با اشاره به استقبال پرشور هر ساله‎ی کارکنان صنعت نفت از این طرح، افزود: امسال نیز با حمایت مسئولان و با یک نگاه حمایتی فرهنگی ویژه، این دوره از برنامه ها همزمان با آغاز دهه فجر برگزار خواهد شد.

وی با بیان این که کارکنان شرکت ملی نفت ایران و خانواده‎های آن‎ها پس از دریافت سهمیه اختصاص یافته می‎توانند از این طرح استفاده کنند، تاکید کرد: از روز دوشنبه 11 الی 21 بهمن (به جز 16 بهمن)، آثار منتخب جشنواره فیلم فجر در سه سانس ۱۷، ۱۹ و ۲۱ در محل سالن اجتماعات و سینمای باشگاه شماره یک واقع در خیابان شریعتی، خیابان لاهیجان نمایش داده می‎شود.

سال های گذشته نیز همزمان با شروع جشنواره فیلم فجر، به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران فیلم های منتخب جشنواره فجر در سه سانس روزانه به نمایش در آمد که با استقبال ویژه مخاطبان مواجه شده بود.

شماره خبر: 2/2265

کلمات کليدي
جشنواره فیلم فجر، سینمانفت، سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، باشگاه شماره یک صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


 نمایش فیلم‎های سی‎وهفتمین جشنواره فجر در سینمای نفت
پرواز سیمرغ جشنواره فیلم فجر بر فراز سینمای نفت
  • 1396/11/11 چهارشنبه پرواز سیمرغ جشنواره فیلم فجر بر فراز سینمای نفت
    همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و برگزاری سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر، ۱۰ فیلم منتخب بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران اکران می شود.
استقبال پرشور نفتی‎ها از پرواز سیمرغ سی‎وچهارم در سینمای نفت