07:131394/11/26

استقبال پرشور نفتی‎ها از پرواز سیمرغ سی‎وچهارم در سینمای نفت

10 فیلم منتخب بخش مسابقه سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در مجموعه آموزشی ورزشی شماره یک صنعت نفت به نمایش درآمد.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، به مناسبت دهه مبارک فجر و همزمان با برگزاری سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر، ۱۰ فیلم منتخب بخش مسابقه (سودای سیمرغ) برای کارکنان شرکت ملی نفت و خانواده هایشان در سالن اجتماعات باشگاه شماره یک صنعت نفت که مجهز به آخرین استانداردهای نمایش فیلم است به نمایش درآمد.

در این دوره نمایش که از ۱۲ بهمن و همزمان با شروع جشنواره فیلم فجر آغاز شد، فیلم های سینمایی ابد و یک روز، بادیگارد، بارکد، لانتوری، دختر، من، خشم و هیاهو، سیانور، نیمه شب اتفاق افتاد و رسوایی2 در مجموع در 32 سانس در سه الی چهار سانس روزانه به نمایش در آمد و با استقبال ویژه مخاطبان مواجه شد.

امراله ابوترابی، مجری طرح نمایش فیلم های منتخب جشنواره در باشگاه صنعت نفت، گفت: نمایش فیلم های منتخب سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر با استقبال پر شور خانواده صنعت نفت مواجه شد به طوری که در روزهای تعطیل سانس فوق العاده نیز برقرار شد و در ۱۰ روز بیش از 20 هزار نفر با حضور در سینمای نفت از این رویداد فرهنگی استقبال کردند.

در این ۱۰ روز آثار فیلمسازانی چون ابراهیم حاتمی کیا، مصطفی کیایی، سعید روستایی، رضا درمیشیان، رضا میرکریمی، سهیل بیرقی، هومن سیدی، بهروز شعیبی، تینا پاکروان و مسعود ده نمکی  به نمایش درآمد که گفت و گوی خبرنگار NIOC با تعدادی از این هنرمندان حاکی از استقبال آن ها از این فعالیت فرهنگی بود که آن را کمکی به سینمای ایران دانسته و ادامه آن را نیز یک فرهنگ سازی برای استقبال خانواده ها از سینما در طول سال می دانستند.

روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، طی چند سال گذشته نیز ۱۰ فیلم منتخب در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر را به طور همزمان با برگزاری این جشنواره بر روی پرده سینمای باشگاه شماره یک صنعت نفت برده بود که این اتفاق فرهنگی در نوع خود امری بی سابقه است.


شماره خبر: 2/20228

کلمات کليدي
جشنواره فیلم فجر، سینمای نفت، اکران فیلم های جشنواره فجر در باشگاه نفت
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


 نمایش فیلم‎های سی‎وهفتمین جشنواره فجر در سینمای نفت
پرواز سیمرغ جشنواره فیلم فجر بر فراز سینمای نفت
  • 1396/11/11 چهارشنبه پرواز سیمرغ جشنواره فیلم فجر بر فراز سینمای نفت
    همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و برگزاری سی و ششمین دوره جشنواره فیلم فجر، ۱۰ فیلم منتخب بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران اکران می شود.
جشنواره فیلم فجر به ایستگاه سینمانفت رسید
  • 1395/11/10 يكشنبه جشنواره فیلم فجر به ایستگاه سینمانفت رسید
    همزمان با سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، ۱۰ فیلم منتخب بخش مسابقه جشنواره (سودای سیمرغ) به همت روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران در مجموعه فرهنگی، ورزشی شماره یک صنعت نفت اکران می شود.