پنجشنبه 18 آذر 1400   03:38:53
18:501400/7/23

استمرار کمک‌‎رسانی شرکت‌های نفتی به مناطق زلزله‌زده خوزستان

با تاکید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، کمک های صنعت نفت به منطقه زلزله زده اندیکا که از همان ابتدای وقوع حادثه آغاز شده بود، ادامه دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، با تاکید محسن خجسته مهر، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت، شرکت های نفتی تابعه مستقر در استان خوزستان بسته ها و اقلام مورد نیاز مردم مناطق زلزله زده را تامین و ارسال کرده اند.

همچنین پس از حضور نیروهای جهادی در منطقه زلزله زده، ارسال کمک های مورد نیاز از سوی شرکت های نفتی شتاب گرفت و فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان نیز از ارسال کمک‌های اهدایی بسیجیان و کارکنان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب برای زلزله‌زدگان شهرستان اندیکا خبر داد.

به گفته سرهنگ عباس ممبینی، کالاهای مورد نیاز زلزله‌زدگان شامل موکت، چادر، پتو، آب معدنی و بسته‌های معیشتی و دیگر اقلام مورد نیاز مناطق زلزله زده است که با کمک‌های بسیجیان و کارکنان مناطق نفتخیز جنوب تهیه شده و در دو کاروان به این مناطق ارسال شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای رمضان شرکت نفت و گاز اروندان نیز گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی و همکاری با سپاه ناحیه خرمشهر کمک های این شرکت شامل پتو، موکت، آب معدنی، قند، شکر، ابزار ساختمانی، ایزوگام و پلاستیک به ارزش یک میلیارد و 150 میلیون ریال به اندیکا ارسال شد.

رحمان توکلی افزود: شرکت اروندان در همکاری مستمر با اداره کل مدیریت بحران استان خوزستان و دستگاه های اجرایی و امدادی استان خوزستان همواره همیاری و مشارکت داشته است.

همچنین به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری و شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان نیز کمک هایی شامل مواد غذایی، پتو، تریلر کمرشکن، لودر، کامیون حمل سوخت، بیل مکانیکی، کامیون، جرثقیل، تانکر آب، بولدوزر، کمرشکن و... به منطقه ارسال شده است و شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز 400 بسته معیشتی برای ارسال به منطقه تهیه کرده است.

با تاکید مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، کمک های شرکت های نفتی به مناطق زلزله زده ادامه خواهد داشت.

بر اساس این گزارش، زمین ‌لرزه ۵.۷ ریشتری دوشنبه، ۱۲ مهرماه حدفاصل استان ‌های چهارمحال و بختیاری و خوزستان را لرزاند که علاوه بر مصدومیت چند نفر، خسارت هایی به منازل، راه ‌های روستایی و عشایر شهرستان اندیکا در شمال شرق استان خوزستان وارد کرد.

2/32274
کلمات کليدي
مسئولیت اجتماعی، زلزله ، شرکت های نفتی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
بهره‌برداری از دو پروژه مسئولیت اجتماعی نفت و گاز مارون در غیزانیه
بهره‌برداری از ۱۷۸ پروژه مسئولیت اجتماعی از سوی شرکت ملی نفت ایران
اهدای بسته‌های کمک‌آموزشی به دانش‌آموزان شهرستان جم
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


بروزرسانی:
چهارشنبه 17 آذر 1400 23:43:05
nioc