دوشنبه 30 فروردین 1400   18:08:38
13:571399/10/9
معاون وزیر نفت:
خصوصی‌سازی سازمان بهداشت و درمان در دستور کار وزارت نفت نیست

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت از اجرایی شدن طرح ارتقای نظام سلامت کارکنان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: خصوصی‌سازی سازمان بهداشت و درمان به هیچ شکلی در دستور کار وزارت نفت قرار ندارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، فرزین مینو با بیان اینکه طرح ارتقای نظام سلامت کارکنان صنعت نفت در شرف اجراست، افزود: اجرای این طرح با هدف بهینه‌سازی و کارآمدی بیشتر نظام سلامت در نفت دنبال می‌شود و از آنجا که گاه گمانه‌زنی‌هایی درباره واگذاری یا تعطیلی سازمان بهداشت و درمان مطرح شده است، جا دارد به صراحت تأکید کنم سیاستی مبنی بر خصوصی‌سازی سازمان بهداشت و درمان به هیچ شکلی در دستور کار وزارت نفت قرار ندارد.

وی گفت: سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در همه سال‌های فعالیت خود منشا خدمات بسیار ارزنده‌ای به کارکنان نفت به‌ویژه در گستره مناطق عملیاتی صنعت نفت بوده و از این پس نیز خواهد بود.

به گفته معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت، عمده تغییرات حاصل از اجرای این طرح در حوزه سیاستگذاری‌های کلان است و ارائه خدمات سلامت به کارکنان طبق روال پیشین، البته در سطحی کیفی‌تر و قابل‌قبول‌تر ادامه خواهد یافت.

2/30774

منبع: شانا


کلمات کليدي
سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، خصوصی سازی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
پتروویزیت، راهکاری نوین برای مراجعه غیرحضوری به پزشک
واکسیناسیون کرونا در بیمارستان نفت تهران به‌زودی آغاز می‌شود
برنامه توسعه تله مدیسین در مراکز درمانی نفت کلید خورد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید