دوشنبه 18 فروردين 1399   13:26:25
11:151398/12/17

ایفای نقش مسئولیت اجتماعی پایانه‌های نفتی با توان بخش خصوصی

شرکت پایانه‌های نفتی ایران به‌منظور ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، ساخت پروژه جاده دسترسی به باغ بصیرون (باغ پیرمرد) واقع در جزیره خارک را به همت بخش خصوصی به پایان رساند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، آیین روز درختکاری پنج‌شنبه، ۱۵ اسفندماه با حضور عباس اسدروز، مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران، بخشدار، شهردار و دیگر مسئولان شهری در باغ بصیرون (باغ پیرمرد) واقع در جزیره خارک برگزار شد.

اسدروز در این آیین ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه درختکاری در جزیره خارک اظهار کرد: شرکت پایانه‌های نفتی ایران به عنوان شرکتی فنی، عملیاتی و حرفه‌ای با وجود وظایف ذاتی خود در زمینه دریافت، ذخیره‌سازی و صادرات نفت خام و همچنین ارائه خدمات آزمایشگاهی، به محیط پیرامون و به خصوص به محیط زیست توجه ویژه‌ای داشته که این به‌عنوان بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی شرکت است.

وی در ارتباط با پروژه جاده دسترسی به باغ بصیرون (باغ پیرمرد) هم بیان کرد: این پروژه با برآورد اولیه حدود ۲۰ میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی و با استفاده از امکانات داخلی و تجهیزات راه‌سازی شرکت انجام شد.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران افزود: پروژه جاده دسترسی به باغ بصیرون (باغ پیرمرد) به طول هزار و ۵۰۰ متر و عرض ۶ متر و مساحت ۹ هزار مترمربع  و در مدت زمان یک ماه از سوی کارکنان ترابری پایانه نفتی خارک ساخته شد.

در حاشیه این مراسم چند قطعه نهال در باغ بصیرون و پارک خطی شهرداری غرس شد.

2/28755

منبع: روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی


کلمات کليدي
شرکت پایانه های نفتی ایران
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
پایان بازسازی و نوسازی مخزن 500 هزار بشکه‎ای نفت خام در خارگ
عملیات هیدروتست مخازن ذخیره سازی نفت خام پایانه نفتی خارگ آغاز شد
تمرکز بر 4 گام پیشگیری، آمادگی، مقابله و بازیابی در پایانه‌های نفتی ایران
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید