جمعه 4 مهر 1399   23:20:59
11:051398/9/26

اجرای پروژه حفاری ۶+۸ چاه اکتشافی شتاب می‌گیرد

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری ایران گفت: با اختصاص دو دستگاه حفاری و افزایش تعداد دستگاه‌ها به ۶ دکل، اجرای پروژه حفاری ۶+۸ چاه اکتشافی شتاب می‌گیرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، بابک زنگنه  در حاشیه بازدید از یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات حفاری خوزستان افزود: برای اجرای پروژه حفاری ۶+۸ چاه اکتشافی پیش از این چهار دستگاه حفاری شامل ۳۲، ۳۳، ۷۴ و ۸۹ در موقعیت‌های تعیین‌شده از سوی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران استقرار یافته بود.

وی اظهار کرد: با هماهنگی و توافق میان این شرکت و مدیریت اکتشاف با هدف شتاب بخشیدن به اجرا و پایان پروژه دستگاه‌های حفاری ۳۱ و ۴۰ فتح ناوگان شرکت نیز برای پیوستن به چهار دکل پیشین کاندیدا شدند و مراحل انتقال آنها به مناطق مورد نظر کارفرما در دست اقدام است.

مدیر برنامه‌ریزی تلفیقی شرکت ملی حفاری گفت: شرکت ملی حفاری ایران تاکنون حفاری ۱۳۸ حلقه چاه‌های اکتشافی در مناطق نفت‌خیز خشکی و دریایی کشور را در کارنامه دارد و در نتیجه همکاری مستمر آن با مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران کشف بیش از ۱۵ مخزن نفتی و گازی قطعیت یافته است.

2/28239

منبع: روابط عمومی شرکت ملی حفاری


کلمات کليدي
شرکت ملی حفاری ایران، نمایشگاه صنعت نفت خوزستان
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
انتقال سیال با راهکار ابداعی ملی حفاری در نفت‌شهر
تشریح فعالیت‌های ملی حفاری در طرح‌های نگهداشت و افزایش تولید نفت
ضوابط ایمنی مناطق عملیاتی ملی حفاری سختگیرانه‌تر اجرا می‌شود
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید